Konya'da Yapılması Planlanan Etkinlikler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan rauf_468 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 125
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 58,229

Etiketler
Ynt: Konya'da Yapılması Planlanan Etkinlikler

mehmet_jkl' Alıntı:
Bilader 4*4 ler 6-7 bin tl toplu düzgün bişey. 78 model civarı.
4*2 ler biraz daha ucuz 4-5 bin lira

hımm ıyıymış ılerı zamanlar bende duşune bılırım belki :smiley:

peki,anlaştık, yanlız grubu tanıtmak için ne yapabiliriz bir fikri olan varmıdır??
grup üyelerini artırmaya yönelik çalışma yapmalıyız, konyada daha fazla offroad sever vardır eminim bizim ulaşamadığımız,yada bizlere ulaşamayan !

o zaman biz ilk önce küçükte olsa kendi aramızda bi görüşmemiz lazım,çekirdek kadro oluştuktan sonra çalışmalara başlarız inş.

Ben Bayramda Turkiye de olacagim. Bayram sonrasi her etkinlik 20 gun boyunca bana uyar. :smiley: 20 gun sonra tekrar Kazakistan a donecegim

evet bayramdan sonra kucuk bı etkınlık fena olmaz hani :smiley:

Merhabalar.
Öncelikle zaman konusunda sanırım bayram sonrası herkes için uygun. kesin tarihi kararlaştırırız.
Rauf beyin dediği gibi offroad seven mutlaka vardır. Önce çekirdek kadromuzu oluşturup küçük etkinliklerle başlarsak daha sonrasında sayımız artacaktır.Ben model otomobil hobisiylede uğraşıyorum şu an için çekirdek kadroyu oturttuk ve sayımız giderek artıyor. Bunu örnek olsun diye yazdım :smiley:
Zamanımız var ufakta olsa sağlam bir organizasyon yapalım!

mesela 12/13 kasım gıbı bayram donusu herkez musait ola bilirse ilk etkinliğimizi düzenliye biliriz ne dersiniz arkadaşlar.

Bence olur. Yer ve yon belirleyebilirsek ve katilimci sayisini soyle makul bi seviyeye tasiyabilirsek neden olmasin.

Vardiyalı çalışıyorum hafta sonu iznim olmayabillir ama ayarlamaya çalışırım. araç sayısı ne olur bilemem bende araç yok. sizin araçlara sıkışırım :smiley:
Katılımcı sayısı beklenirse biraz zor olur. çok zor toplayabiliriz ilk etepta.
yön işine gelince ben bi yer bilmiyorum :D

mehmet_jkl' Alıntı:
Vardiyalı çalışıyorum hafta sonu iznim olmayabillir ama ayarlamaya çalışırım. araç sayısı ne olur bilemem bende araç yok. sizin araçlara sıkışırım :smiley:
Katılımcı sayısı beklenirse biraz zor olur. çok zor toplayabiliriz ilk etepta.
yön işine gelince ben bi yer bilmiyorum :D

aynen bende de araç yok başlangıç olarak az kısıde olsa olur bence en azından temel atmış oluruz gün ayarlandıktan sonra gıdılcek bı yerde bulunur.

Aytaç haklısın temel atmak için sayı önemli değil. Yer konusu çözülür bir şekilde. Az önce aklıma geldi, Rixos otelin önünden dere yatağından yukarı doğru ilerleyebiliriz :p

mehmet_jkl' Alıntı:
Aytaç haklısın temel atmak için sayı önemli değil. Yer konusu çözülür bir şekilde. Az önce aklıma geldi, Rixos otelin önünden dere yatağından yukarı doğru ilerleyebiliriz :p
ıstendıkten sonra neden olmasın bu arada sen bugun ravzanın orda model araba kullanıyomuydun bi kaç saat önce :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR