Kore Plajları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mogzilla Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,869

mogzilla

Toys4BigBoys
Yer
Istanbul
Web
www.canpeyzaj.com
Biz gene de halimize şükredelim. ;D

858342

858344

858348

858353

858356

Etiketler

Ynt: Kore Plajları

Benim anlamadığım, neden tek tek şemsiyeleri diziyorlar?...

Branda ile kapasınlar tamamen sahili...

MK51' Alıntı:
Benim anlamadığım, neden tek tek şemsiyeleri diziyorlar?...

Branda ile kapasınlar tamamen sahili...

Tabii tabii,
Denizden esen rüzgar ile brandanın içi hava dolsun , plaj kısa sürede hamam olsun.
Yerinden sökülme tehlikesinden hiç bahsetmiyorum bile.!
;D

Dur bir taş atayım fırsat varken. Rüzgarlı ve fırtınalı havalarda çadır kurmamış Off -roadçıları mutlaka dağa götürmek lazım valla.
;)

Didim Altınkum da böyle gerçekten , bu nedir insan yığını , hafta sonunda Kapadokya'yı da basmıştı bu Koreliler :smiley: artık tüm dünya böyle mi olacak yoksa :smiley: immdaaatttt ....

bendeki soru işaretleri ise şöyle
neden hepsi aynı sahilde yoksa başka yerlerdemi böyle
wc sorunu nerede hallediliyor
yemek ihtiyacı büyük sorun
yoksa bugün ne yemek nede wc yi kullanmıyorlarmı
bu kalabalıkta hiç boğulma riski yokken nedir bu kadar şişme botlar
bu sorular bitmez ama en ilginç olanı ise adamların hakkını yemeyelim şemsiyelerdeki nizami diziliş kayda değer çünkü ben bu adamları mekke de de gördüm inanın aynen böyle nizamiler aynen
darısı bizim başımıza ne diyelim :D
tşkler nadir bey

bu kadar şişme botlar...bu sorular benim de yazacağım konulardı,gerçekten ilginç....
seyyah-34' Alıntı:
bendeki soru işaretleri ise şöyle
wc sorunu nerede hallediliyor
yemek ihtiyacı büyük sorun
yoksa bugün ne yemek nede wc yi kullanmıyorlarmı
bu kalabalıkta hiç boğulma riski yokken nedir bu kadar şişme botlar
bu sorular bitmez ama en ilginç olanı ise adamların hakkını yemeyelim şemsiyelerdeki nizami diziliş kayda değer çünkü ben bu adamları mekke de de gördüm inanın aynen böyle nizamiler aynen
darısı bizim başımıza ne diyelim :D
tşkler nadir bey

3 hafta önce girdiğim denizde bırakın yakınımı göz alabildiğince baktığım yerde yüzen yoktu ;)
Resimdeki yerde ayağımı bile sokmam :-\

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri