Lastik satışı (Cenklas)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan crazydog Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,015

crazydog

Hell was full so ı came back!
Yer
İstanbul / Bakırköy
Selam arkadaşlar

Lastik ihtiyaçlarınız için bana ulaşırsanız elimden geldiğince sizlere yardımcı olmak isterim,
Firmamız cenklas pirelli yetkili satıcısı olup çoğu firmanın satışlarını yapmaktayız, ayrıca akü satışlarımızda vardır.
Forumunuza daha önceden üye olmuştum genellikle okuyup çıkıyordum goktu nickli arkadaşımın gazıyla sizlerede lastik konusunda yardımcı olmak için buradayım

Satışını yaptığımız bazı firmalar,
Pirelli
Kumho
Marshall
Lassa
Continental
Goodyear
Bridgestone
Michelin

Alican Celikoglu

iletişim için:
alican@cenklas.com veya forum üzerinden mesaj atarak bana ulaşabilirsiniz arkadaşlar,.

Etiketler

Ynt: Lastik satışı (Cenklas)

2000 MODEL FREELANDER İÇİN 195 /80 / R15 LASTİK ARIYORUM YARDIM OLURMUSUNUZ VEYA BAŞKA BİR ÖNERİNİZ VARMI . FİYATTA VERİR SENİZ SEVİNİRİM

crazydog' Alıntı:
biraz geç oldu kusura bakma istanbul dışındayımda o yüzden fazla bakınamıyorum,

silverstone var 225 TL peşin fiyatı
bu lastık mt mı at ıstemıyorum bırde sılverstonun hangı modelı

245/75/16 veya 245/70/16 en uygun olan ve iyi sayılacak derece olan lastik elinizde ne var acaba. ankaradayım

Selam 7.50 14, yada 195-R-14 çamurdada kullanabileceğim lastik varmıdır?
Teşekkürler...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR