Leatherman Wave Multitool Çakı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan orhancengizk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 1,683

orhancengizk

Kamp II
Yer
İzmir
Sahibi olduğum Leatherman Wave model çakı satılıktır, fiyat: 1,200 TL
Çakıyı orijinal Deri Kılıfı ile birlikte vereceğim, normalde cordura kılıf ile geliyor, deri kılıfı ayrıca satın alıyorsunuz. (250 TL) ben ürünle birlikte kılıfını da göndereceğim. Ürün 25 yıl garantili olup, 5 yıl önce alınmıştır, ben 2.el olarak aldım, aldığım arkadaş faturasını kaybetmiş, ancak kontrol amaçlı Türkiye distribütörüne bakım amaçlı gönderdiğimde sorunsuz şekilde bakım yapıp gönderdiler (ürünün seri numarasından takip edebiliyorlar). Bu garanti global garanti olup çakıyı herhangi bir şekilde bozabilirseniz/kırabilirseniz bozulan/kırılan kısmı özellikle yapmadığınız sürece garanti dahilinde ücretsiz onarıyorlar. (benim çakımda hiçbir onarım/değişim yoktur). Satma sebebim; bunun daha üst modeli olan titanyumdan imal Charge TTI modelini almak için kaynak oluşturmak sebebi iledir.

Üreticisinin ürün tanıtım metni:
Leatherman Wave çoklu aleti, bu zamana kadarki en çok tercih edilen modelimiz oldu. Tek elle açılabilen dışarıdan erişilebilir bıçakları bu modeli ünlü kılan özelliklerden bir tanesi. Bu ürünü 2004’te tekrardan tasarladığımızda yeni Wave’ye daha büyük bıçaklar, daha güçlü penseler, daha uzun kablo kesiciler ve tam kilitli bıçaklar ekledik. Her iş için, gerçekten kusursuz. Wave çoklu aleti dünya çapında çok satan bir model.

Türkiye distribütörü linki:

Ürününü kendi resimleri:
9
7
8

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri