LR Defender 6x6

fosilbulent

defnder 110
Ynt: LR Defender 6x6

ilk defa rast geliyorum varlığına ihtimal bile vermezdim bir ara internette gördüm resimlerini de hayranları abartmış demiştim lakin karavan ve ağır işler için mantıklı ve şirin araç :smiley: 6x6 4x4 le başa çıkamıyoruz :smiley:

LRTD5

One Life, Live It!

Sonradan yapma genelde bu araçlar, LR Special VEhicles imalatı olanları da var...
Camper platformu olarak muhteşem...

__ C J 7 __

Zirve

içlerinden çok güzel hazırlanmış olanlar var güzel duruyor

bu tip bişey mercedes G serisinde de mevcut orjinal mi yapma mı bilmiyorum ama böyle bişey

greenlandy

Ana Kamp

suna bir bakiverin http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=9650.20

ömer_20

ah jeepim olsaydı camurda cırpınsaydı ahhhh ;D
Web sitesi
arslanjeep.sitemynet.com

land roverı 6x6 yapmak kadar kolay bişi yok mantıklı olup seri 3 landı olan ve meraklı olan kişiler anlar dikkat ederseniz landların arkada koca bir delik vardır ordan sanzımana saft koyuluyor sanzımanın üzerindede bir kapak var orkaya bi dingil biraz ugrastıktan sonra tamam olur

yunus bager

LR 1992 DEFENDER 110

ömer_20' Alıntı:
land roverı 6x6 yapmak kadar kolay bişi yok mantıklı olup seri 3 landı olan ve meraklı olan kişiler anlar dikkat ederseniz landların arkada koca bir delik vardır ordan sanzımana saft koyuluyor sanzımanın üzerindede bir kapak var orkaya bi dingil biraz ugrastıktan sonra tamam olur
seri 3 ve aşası defender,lerdeki arkasındaki delik 3. diferansiyel için degıldır ama dediginiz dogrudur ordan şaft cıkarabılırsınız sadece alternatıf aletler (su pompası, jenerator,vs,vs) zaten diferansiyele giden saft ile  ordan cıkartılacak şaft ,in devri ayni degildir.

ozcour

Kamp III

ömer_20' Alıntı:
serieslerde o şaft orjinal halinde takviye kolunu boşa atınca dönüyor, H ya da L modda 3 şaft da aynı anda aynı hızda dönmediklerinden bence de işe yaramaz

Forum istatistikleri

Konular
99,741
Kullanıcılar
167,423
Son üye
musti

SON KONULAR