Makyajlı Duster Fiyatları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan olcaykarakaya Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 37
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,257

olcaykarakaya

Yeni Dacia Duster Laureate 110 bg 4x4
Yer
İzmir
Makyajlı Dacia Duster Fiyat Listesi

Ambiance 1.6 16V 105 bg – 4x2:36.600 TL

Ambiance 1.6 16V 105 bg LPG – 4x2: 39.850 TL

Ambiance 1.5 dCi 90 bg – 4x2:43.000 TL

Ambiance 1.5 dCi 110 bg – 4x4:48.600 TL

Laureate 1.5 dCi 90 bg – 4x2:47.500 TL

Laureate 1.5 dCi 110 bg – 4x2:49.250 TL

Laureate 1.5 dCi 110 bg – 4x4:53.550 TL

http://www.arabam.com/haber/Lansman-Ilk-Surus-Makyajli-Dacia-Duster/Detay-297819

Etiketler
Ynt: Makyajlı Duster Fiyatları

Bayide showromda full oglu full 4x2 110 luk vardi 54bin TL ye burakiyolardi almadim ;D

Ekli dosyalar

• DSC_0415.jpg
    DSC_0415.jpg
    144.4 KB · Görüntüleme: 212

olcaykarakaya' Alıntı:
Makyajlı Dacia Duster Fiyat Listesi

Ambiance 1.6 16V 105 bg – 4x2:36.600 TL

Ambiance 1.6 16V 105 bg LPG – 4x2: 39.850 TL

Ambiance 1.5 dCi 90 bg – 4x2:43.000 TL

Ambiance 1.5 dCi 110 bg – 4x4:48.600 TL

Laureate 1.5 dCi 90 bg – 4x2:47.500 TL

Laureate 1.5 dCi 110 bg – 4x2:49.250 TL

Laureate 1.5 dCi 110 bg – 4x4:53.550 TL

http://www.arabam.com/haber/Lansman-Ilk-Surus-Makyajli-Dacia-Duster/Detay-297819
Yeni modelin fiyatları eğer böyle olursa makul sayılır ancak 2.el eski kasa fiyatlarını oldukça etkileyecek gibi görünüyor

4x4 110 hp için fiyatına ne dahil mesela deri direksyon , güvenlik paketi, look paket , esp asr dahil mi?

Bu gün ERMAT İzmir'e gittim. Yeni Duster'ı Otoparklarında da olsa gördüm. Fiyatlarının daha henüz belli olmadığını söylediler. Kendilerine bir fiyat bildirilmemiş hala.

Bu fiyatlar doğru değil bence , yada baz fiyatları, askeri personelin oyak indirimi var biliyorsunuz yaklaşık 5000 tl ucuz alabiliyorlar renaulttan , yeni kasa 4x4 110 bg dolu araba için şubat 15 teslim 55000 tl fiyatları var üstüne 5000 ilave ederseniz 60000 ne dayanır hayal görmeyin

Laurete donanimda zorunlu paketler var;
Gorunum Paketi
Deri direksiyon vites topuzu
Alasim jant
+ olarak da ekstra ucretle Hiz Sabitleme/ sinirlama, navigasyon, park sensoru.

Güray hocam , yan camlar işleriyle hız sabitlemeyi sonraya bırakalım önümüZdeki sene bunları serviste taktırırız garantili şekilde

Arkadaslar fiyatlar resmi olarak yayinlandi. Opsiyonlar ise şoyle;
Metalik Renk 550 TL
Klima 2000
Media NAV 1500
Sis Fari 300
Look Paket 1650
Park Sensoru 250
Hiz Sabitleme 400
Deri Direksiyon 300
Deri Koltuk 1400

Yani 90 bglik 4x2 Laurete. deri koltuk haric full fiyati: 51600 TL

Laurete versiyonda hedef 110luk satmak sanirim. Cunku 90lıkla aralarinda 1750 TL fark var.
Yani prensip şöyle;
90lıklar ambition olucak.
110luklar Laurete.
Zaten 4 ceker alanlar iki donanim arasi 6000 TL oynuyo. Onda illaki her iki donanimi da tercih eden olur.
Ama 4x2 de Laureteler 110luk olur.

Bugün Ankara'da deri döşeme hariç Laurete 4x4 110 full 57000 lira fiyat verdiler ...
Look Paket ,Media Navigasyon, Park Sensörü, Hız Sabitleme, Deri Direksiyon , Metalik Renk (Füme Gri)
Oyak indirimli olursa beyaz renk 53850 fiyat aldım.
Yarın netleşecek son aldığım fiyatı bildirirm. Hatırlarsanız geçen sene Duster'im çalınmıştı o gün bu gün bekliyorum az kaldı kavuşmaya beklediğimize de değmiş yalnız, eksik gördüğümüz bir çok şeyi değiştirmişler.
Çamurluk içleri ve araç altı izalasyon yoktu artık var , Dış sıcaklık derecesi koymuşlar, Ön panel ve farlar çok iyi olmuş, Asr -Esp standart olmuş, Eski Duster'de ön gögüs bilhassa direksiyonun ön tarafı elinizde kalacak gibiydi kalite artmış, Gözlük cebi ve eşya koyacak yerler yapılmış ,kapı içlerine döşeme uygulanmış, Hız sabitleme var, Bagajın üstü eskiden çok uydurup bir malzeme ile kapatılıyordu şimdi çok iyi malzeme kullanmışlar , kaliteli olmuş bagaj kapağına bağlanmış, Arka koltukta bile 12w giriş koymuşlar , En önemlisi cam açma kapama kapıya alınmış, Üst barlar kalınlaşmış ki harika duruyor. Üzerindeki duster yazısı hoş duruyor. Döşemelerde Duster yazısı var ve bayağı kaliteli geldi eskiye göre Ayrıca 4x4 sistemi güçlendirilmiş ve yakıt biraz daha düşmüş şehir içi 5,5,lt, Gündüz farı var , Birde kampanya yapmışlar 1500 tl.
MedyaNav yerine Geri görüş kameralı cd çalar dvd oynatıcı olan ki bunlar mevcutta yok 1200 liraya veriyorlar

.

Çamurlukların içinde izalasyon yok aynı , gündüz farından kastın led se oda yok normal ampül O ampülün olduğu bölmeyi led görüntüsü versin diye tırtıklı yansıtıcı kullanmışlar

troyexplorer' Alıntı:
Çamurlukların içinde izalasyon yok aynı ,
Bugün maiste baktım izalasyon var hemde gayet güzel uygulanmış
Benim eski Duster'e kendim yaptırdığımdan biliyorum
Gündüz farı dedim zaten led demedim küçük bir far koymuşlar ama hoş olmuş

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR