Maviada Dalış, Cankurtarma ve Yüzme Eğitim Merkezi

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan *maviada* Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,335

*maviada*

Yeni Üye
Mesajlar
3
Tepkime Puanı
0
MAVİADA DALIŞ & CANKURTARMA & YÜZME EĞİTİM MERKEZİ / ANKARA

DALIŞ MERKEZİ YETKİ BELGESİ NO : 428

CANKURTARMA EĞİTİM MERKEZİ YETKİ BELGE NO : 36

Merkezimizde, yurtiçi ve yurtdışı dalış organizasyonları ve her seviyede dalış eğitimleri periyodik aralıklarla düzenlenir. Dalış eğitimi alan ve eğitim sonucunda başarılı olanlara uluslararası geçerliliği olan CMAS/ TSSF ("Uluslararası Sualtı Aktiviteleri Konfederasyonu" ve ona bağlı "Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu") onaylı dalıcı sertifikası verilir. (CMAS Sertifika Sistemi )

Cankurtaran olmak ve bu konuda uzmanlaşmak isteyenlere de mekezimizde herseviyede ILS/TSSF ("Uluslararası Cankurtarma Federasyonu" ve ülkemizde cankurtaran eğitimi vermeye tek yetkili kuruluş olan "Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu") onaylı "Cankurtarma ve İlkyardım" eğitimleri verilmektedir. (ILS/TSSF Sertifika Sistemi )

Ayrıca tüm yaş gruplarındaki çocuklara ve yetişkinlere yüzme eğitimleri, stil ve diğer yüzme tekniklerinin öğretilmesi, yüzmeyi fobi haline getirenlere bu korkularının ortadan kaldırılması, fiziksel zorlukları olanlara yüzme egzersizleri, engellilere yüzme egzersizleri ve daha birçok benzer konularda tecrübeli eğitmenler eşliğinde eğitim verilmektedir. (Yüzme Eğitimleri )

Ayrıntılı Bilgi İçin İletişime Geçiniz...

MAVİADA DALIŞ & CANKURTARMA & YÜZME EĞİTİM MERKEZİ

Bahçelievler 7 cad. 17 sok. 39/1 Uğur Apt. Çankaya/ANKARA

Tel & Faks: (0312) 212 11 33
GSM (Turkcell) : 0535 977 69 91
GSM (Avea) : 0541 685 49 54
www.maviada.biz
[email protected]
[attachment=1]

Maviada_Tabela_PNG.jpg


maviada...jpg
 

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

BENZER İÇERİKLERGEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
102,648
Mesajlar
1,508,054
Kayıtlı Üye Sayımız
171,157
Kaydolan Son Üyemiz
ulubax

SON KONULAR

BENZER İÇERİKLERÖNEMLİ UYARILAR
HAYATİ UYARI: Forumlarda yer alan tüm konular sadece referans amaçlıdır ve içeriklerinde hayati risk taşıyan tehlikeli spor ve benzeri özel uğraşılar olabilir. Lütfen forumlarda okumuş olduğunuz spor veya özel uğraşıların uzmanlarından yardım almadan kendi başınıza denemeye çalışmayın. Aksi halde meydana gelebilecek aksiliklerden dolayı gerek forum yöneticileri, gerekse içerik yazarları hiçbir sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

TELİF UYARISI: Forumlarda yayınlanan yazılı ve görsel materyallerin tüm hakları ve sorumluluğu yazarlarına aittir. Bu materyalleri izinsiz kopyalamak ve kullanmak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na göre suçtur.

SORUMLULUK REDDİ: Forumlarda yer alan, kullanıcıların oluşturduğu tüm yazılı ve görsel içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir. Bu içeriklerin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından Gezenbilir ve forum yönetimi hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için içeriği oluşturan üye ile irtibata geçebilir veya iletişim formumuzu kullanarak yönetime bildirebilirsiniz.

GEZENBİLİR SUNUCULARI: Yüksek Teknoloji ve Güvenlik Sistemleriyle Donatılmış, Merkezi Ankara'da Bulunan, YS-308 Yer Sağlayıcı Belge Numaralı ve %100 Yerli Sermayeli VERİTEKNİK Şirketi Tarafından Barındırılmaktadır.

Copyright © 1999 - 2022 Gezenbilir
DMCA.com Protection Status
Üst