Mercedes Benz G Class kullanıcıları bir araya gelelim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cartop Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,161

cartop

Kamp II
Yer
Ankara
Web
www.cartopsgw.com
Ülkemizde nadir araçlardan biri G Class araçlardır. Dünya genelinde G tutkunları bir araya gelir, bilgi ve deneyimlerini paylaşırlar. Birlikte kamp yaparlar. Ülkemizde bunu gerçekleştiremedik, 6-7-8 Ağustosta Gezenbilir ekibi olarak Işık dağında bir etkinliğimiz olacak. Bir araya gelirsek tanışma fırsatı olur. Etkinlik linki http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=59532.40#top
Selam ve saygılar
Cartop

Etiketler
Ynt: Mercedes Benz G Class kullanıcıları bir araya gelelim

Cartop,

Bir G300'üm var tanışmak isterim.
Forumda yeni olduğumdan olacak gelen mesajları açamıyorum. Belki benim bilgisayarda bir sorun vardır.
Telefon 532 4857195
Doğan Çelen

Aracınız hayırlı olsun Doğan bey, tanıştığımıza memnun oldum.
Web sitem www.cartopsgw.com
memetaydin42@yahoo.com
Mehmet

Merhabalar ben de bir gd300 arıyorumm..yada temiz bir g serisi..dizel otomatik düşünüyorum..haberleşirsek sevinirim teşekkürler..''0533 923 31 98 '' numaram ;) aracımı aldığım zaman muhakkak bütün g dostlarıyla olan gezilere katılacağım...

Teşekkür ederim beyefendi , hergün takipteyim..ama malesef otamatik vites yok..;)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR