Motosikletlerimiz İle Ormanda Kamp Planı.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan UFUKK Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 119
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 21,649
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UFUKK

İSTANBUL
Yer
İSTANBUL
Günlerin kısa oluşu ve kış şartlarının giderek ağırlaşması, biz MOTOSİKLET sevdalılarını asla etkileyemeceğini düşünerek, 13 aralıkta Kemerburgaz tarafında motosiklet gezisi, mangal sefası yapmak için ben dayanıklıyım diyen adrenalin tutkusu arkadaşları bekliyoruz. Şartlar zor olabilir, bu sizi caydırmazsa buyrun, ilk sıradan ismimi yazıyorum. Yer büyük ihtimalle Çiftalanda olabilir Kemerburgaz tarafı. Bir kaç resim. ;) Arzu eden arkadaşlar aracları ile katılabilir. Hafif OFF-ROAD yapmak için mükemmel yerler. ;)Buluşma noktası,Hasdal kışlası önü pazar sabahı saat 10 da, hasdal kışlasına otagar istikametinden 2 inçi köprü yolundan giderken sağınızda kemerburgaz,kağıthane çıkışı var oradan girip,100 metre aşağıdan sola dönün 200 metre ileride HASDAL KIŞLASI,önünde saat 10 da buluşulacak.

haritanın üzerine tıklayın büyük boy görebilirsiniz. Tel no.05339349846.UFUK.

CIMG2958

1

Sdrfd7

Etiketler
Ynt: Motorlarımızla Kamp Planı.

İsim listesine gerek duyulmadığından katılacak arkadaşlar üsteki konu,dan bilgi alarak katılabilirler. :smiley:

Ynt: Motorlarımızla Kamp Planı.

benide yazın2.yim bende . ben siz olmaz zaten ben hep çiftalandayım . sizlerle güzel bir orman gezisi yaparız zaman yeterse hem belgırat içi hemde malova kemerinede gidebiliriz
28112009064
dün belgırattaydım yeni bir yol buldum sırf yaprak üstü harika bi yol

Ynt: Motosikletlerimiz İle Ormanda Kamp Planı.

Abi bende fazer var onunla gelebilirmiyim kalmim yollarda

tevfik selam bu hafta şile off road ,dayım geleceksin değilmi pazar günü kıvırmassan tabi, haftayada gel yahu motoru düz alana bırakırız ,mangal sohbeti yaparız,

Abi kesin geliyorum valla şirkette şefede söyledim mesayi falan yazmayın mutlaka gidicem diye tamam dediler:smiley:

UFUKK' Alıntı:
ok güzel olacak .gel.

aslında sabah erken gidersek malova kemerinede çıkabiliriz yolumuzun üstünde 1 saatimizide oraya ayıralım mı ne dersiniz
ALIM4748
burası güzel bi gidelim varsa oltanı al orta taraflarından balık tutarız kemerin içinde gezilebiliyor
ALIM4734
ALIM4735
ALIM4743
ALIM4739

25 yıl evvel buralara cuma akşamından gider 2 gece yayına yatardım 25,kg,30,ağırlıkta geceleyin yayın yakalardım,burası aşağı cebeci,köyü bayramcım.sabah buluşalım nereye istersen oraya gideriz. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR