nihayet aranıza katıldım...dolayısıyla tecrübelerden faydalanma vakti...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan borabanu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,183

borabanu

Yeni Üye
arkadaşlar 2001 model disco2 aldım...ancak bazı yerlerinde sanki boyaya, alimünyum parçaların parlatılmaya ve çamurlukların üstündeki plastik parçaların bakıma ihtiyacı var gibi duruyor...discovery/boya diyerek form içinde yaptığım arama sonucu çıkan usta vb. lerin hiç birinden tatmin edici yanıt alamadım...özetle yeni alınmış bir disco2 nin yukarıdaki işlerini yapacak (ayrıca motordan vb de anlayan) ÖZELLİKLE ANADOLU YAKASINDA VE BU İŞE GÖNÜL VERMİŞ USTA FORMATINDA güvenebileceğim bana yardımcı olabilecek birini önerebilirmisiniz... teşekkürler...

Etiketler
Ynt: nihayet aranıza katıldım...dolayısıyla tecrübelerden faydalanma vakti...

discovery kaporta usta diyede arıyorum, ankaradaki ustaların isim ve adreslerini harika bir şekilde listelemişler ancak istanbulda ümraniye ünal usta var aradım ben yapmıyorum dedi, muhammed usta var oda pek istekli konuşmadı, otomekanik hüseyin usta karşıda bana uymuyor...usta formatı olmaz ise bostancı anıl oto nasıldır? pahalımıdır? teşekkürler...

hayırlı olsun.fotograflarınıda görmek isteriz.

arabayı cuma günü teslim alacağım...en kısa zamanda fotolarını çeker koyarım...

kimsenin arabası bozulmuyor herhalde!!!!!!

Merhabalar, Bende 1996 model discovery 1 var. Benim de tampon köşeleri plastik parçalarda renk solmaları vardı. Ayrıca dodikler de boyansa iyi olacak gibiydi. Boyacımla konuştum tek tek sökmekten bahsedince, işin boyutundan gözüm korktu ayrıca yanlış bilmiyorsam, dodikler perçinli imiş. İnternetten Nigrin marka oto tampon boyası aldım. Ayakkabı boyası gibi ucu süngerli, yedirerek sürülüyormuş, bi deneyim sonucunu sizlerle paylaşırım. Sevgilerimle.

Selamlar, Bu ürünü kullanın. Neler yapabildiğine siz bile inanamayacaksınız. Hiç boya ya gerek yok.

http://shop.wurth.com.tr/dis-plastik-ve-tampon-parla-1000

forumlardan araştırmalarım sonucu maslak atatürk oto sanayi hüseyin(sakallı) ustaya karar verdim...arabaya yaklaşımından, problemleri anlayışından vede insanlığından çok memnun kaldım, henüz arabayı almadım ancak ustamın çok güzel şeyler yapacağına eminim...detayları daha sonra yazarım...sevgiyle kalın...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR