DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Nissan Skystar Terrano Ön Diferansiyel Sabit Kilidi

'AKSESUAR VE YEDEK PARÇA' forumunda Albeknissan tarafından 18 Ocak 2016 tarihinde açılan konu 3591 kişi tarafından okunmuş, 7 cevap yazılmıştır

1. Albeknissan

Albeknissan Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    * Kilidimiz yeni sistem sabit kilittir.
    * Eski sistem çevirmeli kilitle uyumludur. Tadilat gerektirmez.
    * Sistem sabit kilide geçtikten sonra araçtan inip diferansiyel kilidine takma veya çıkarma gibi manuel işlemi ortadan kaldırır. Konforlu kullanım olanağı sağlar.
    * Piyasadaki eski sistem Çin malı ürünler ile karıştırmayın ve karşılaştırmayın.
    * Nissan'ın son teknoloji sistemi örnek alınarak üretilmiştir.
    * Ürünümüz 5 yıl garantilidir.
    * Takım fiyatı 2x400=800 ₺'dir.
    * SKYSTAR ve Terrano ile uyumludur.

Albek özel NİSSAN servisi hacı usta güvencesiyle
    İletişim 05323 5028092

Ekli dosyalar:

Etiketler:

2. Sercanius

Sercanius '96 Terrano V6 3.0i MT (Pathfinder WD21)

Alınan Beğeni:
    1
    Freze sayısı kaç acaba? 27 mi? 28 mi? Resimden net sayılamıyor. Terrano 2.4 ler ve bazı D22 ler 27. Terrano V6 lar ve bazı D22 ler in 28 dir. 27 ve 28 olarak her ikiside var mı yoksa tek tip mi mevcut? Teşekkürler

sesezgin bunu beğendi.

3. Abdullah BULUT

Abdullah BULUT Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    0
    cumleden bayramimiz mubarek olsun . . .
    karavani ceken arac olarak , nissan skystar , 2004 / 2013 arasi , 4x2 , manuel vites almak istiyorum ,
    skystar kullanan / bilgisi olan arkadaslar varsa lutfen bana su bilgileri verebilirmisiniz ?
    1 - model yili
    2 - motor hacmi
    3 - beygir gucu
    4 - tork
    5 - azami frenli romork agirligi

4. Abdullah BULUT

Abdullah BULUT Ana Kamp

Alınan Beğeni:
    0
    ve 4x4 icin . . .

5. HK1

HK1 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Abdullah BULUT, basliginda Nissan Skystar yazan konulari trollemissiniz hep.
    Yeter ama Abdullah Bey, bu altinci konu oldugu saydigim :smiley:

6. herakless

herakless Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    1
    Merhabalar,
    2006 country kullanıcısıyım otomatik arazi kilidi maalesef bu araçlarda ciddi bir sorun, serviste orjinalleri çok pahalı ki onları da kırıyor, yan sanayi alıyorsun 2 ay ya dayanıyor ya dayanmıyor, çıkma orjinal bakıyorsun ne olduğu belli değil. internette araştırma yaparken bu başlığı gördüm ve iletişime geçerek bir takım kilit satın aldım. Gayet mantıklı ve iyi bir çözüm. şuan kullanıyorum ve gayet memnunum kafamda acaba 4*2 de manevra esnasında kasma yapar mı diye bir soru işareti var dı hiç bir şekilde farkı yok. eğer benim gibi bu konuda sorun yaşıyorsanız tereddütsüz almanızı tavsiye ederim. Ayrıca söylemeden geçemeyeceğim Hacı ustanın gerek bu parça ile ilgili gerekse farklı sorunlarla ilgili sorduğum sorularda yaklaşımı samimiyeti çok iyidi kendisine buradan da teşekkür ederim, İşini severek yapan gerçek bir usta olduğu her halinden belli.

Ihsankusku bunu beğendi.

7. Albeknissan

Albeknissan Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Konu Nisan 2018 itibarı ile günceldir.
    iletişim: 0532 502 80 92

8. İhsankusku8

İhsankusku8 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Öncelikle Hacı ustaya yardımlarından ve ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.terrano 2 aracımızın ön kilit sisteminde ki parçanın temin etmesi ve kısa sürede gönderdiği için ayrıca tesekkurler

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...

Ziyaretçilerin Bu Sayfaya Ulaşmak İçin Kullandıkları Kelime Aramaları

1. nissan skystar 4x4 defransiyel kiliti varmı

,
  2. terrano 2 porya kilidi

,
  3. nissan terrano ön kilidi

,
  4. nissanskaystar ön kilit,
  5. nissan terrano diferansiyel kilidi
Yükleniyor...