Öğrenci Arkadaşlar, Bu Yaz Ekonomik ve Çok Kapsamlı Bir Türkiye Gezisi Yapalım?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AswaN Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,254

AswaN

Yeni Üye
Yer
kütahya
Biraz kendimi tanıtayim, kütahya'da oturuyorum, 19 yaşındayım ve burda e-e müh okuyorum, yani öğrenciyim ve elimdeki parayı çok etkili kullanmam lazım benim gibi öğrenci arkadaşların da bildiği üzere, bu yaz interrail yapma planım vardı, ama bugün tren tur kartı diye bir uygulama olduğunu öğrenince önce kendi memleketimi gezmek hevesi oluştu bende, pazartesi bütün arkadaşlarıma anlatacam bu konuyu üniversitede, ama olurda kimseyi bulamazsam mutlaka kendim gidecem, benim tavsiyem bu yaz kendi memleketimizi görmeye çıkalım, bu yaz Türkiye turuna çıkmak isteyen fakir öğrenci arkadaşlardan oluşan ;D bir grup kuralım ve sonra 4'er kişilik küçük ayrı gruplar yapalım derim, belki büyük grubu kurduktan sonra istanbul'da veya başka bi şehirde önce bir tanışma faslı olması için saat ve mekan planlarız, sonra 4 er kişilik gruplar yapabiliriz yaz planlarımızıda göz önünde bulundurarak Türkiye gezimizdeki diğer 3 arkadaşımızı veya kaç kişi olacaksa o kadar sayıdaki arkadaşımızı seçebiliriz, veya bunun gibi birşey bilmiyorum, ama bu yaz ben kesinlikle gidiyorum interrail den önce gerekirse yaz okulu planımı da iptal edicem, ama yine de iptal etmemeye çalışıcam yaz okulu programımı bunun için turumu dönem kapandıktan 1 gün sonra başlatmayı düşünüyorum, rehber olarak da gezenbilir.com'dan daha güzel bir kaynak düşünemiyorum. kısaca ben 30 mayısta başlarım turuma 30 haziranda da bitiririm muhtemelen hem bu şekilde yaz okulumuda iptal etmek zorunda kalmam, yaz okulumdan sonra kalan 1 ay içinde interrail yaparım vs. Kısaca benim tavsiyem geniş ve güzel bir grup kurularak ilk etapta bu grup vasıtasıyla yaz için güzel Türkiye turları düzenlenebilir ve katılımcılara yardımcı olunabilir, mesela tarih kararlaştırmak, gezi planı yapmak, küçük gezi grupları oluşturmak konularında bilgi alış-verişi sağlayabilir böyle bir grup, ama grup ne kadar organize olursa o kadar kaliteli ve hızlı iş yapar diye düşünüyorum.
Bahar dönemine başlayalı daha 1 hafta oldu, ama ben sanki yarın 30 mayıs ve yola çıkacak gibi heyecanlıyım acaba dönemin sonunu nasıl getirecem merak ediyorum :smiley:
Herkese işlerinde başarılar ve gezilerinde bol bol eğlenceler ve olabildiğince her anında farklı birşeyler hissetmelerini diliyorum...

Etiketler
Ynt: Öğrenci Arkadaşlar, Bu Yaz Ekonomik ve Çok Kapsamlı Bir Türkiye Gezisi Yapalım?

Başarılar dilerim arkadaşım.....................Unutma ki bir insan bir de fazla mesleğe sahip olabilir. Mutlaka böyle bir faaliyette doğa fotoğrafçılığına önem vermeni

tavsiye ederim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR