Pathfinder 2.5 Alırken Dikkat Edilecekler ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cicibebeci Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,808

cicibebeci

Ana Kamp
selam arkadaşlar

Pathfinder 2.5 e kafayı taktım desem yeridir :smiley:
Bu araçları alırken özellikle dikkat etmemi önereceğiniz şeyler var mı ?

Bu arada düşük km de bulmak çok zor, 100.000 den sonra masraf çıkartma olasılığı yüksek parçaları nelerdir ?

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

Etiketler
Ynt: Pathfinder 2.5 Alırken Dikkat Edilecekler ?

Düşük km sini bulmak zor çünkü Nissan bu aracı Türkiye'ye getirmiyor birkaç yıldır.

Ben 2006 dan beri kullanırım, (gerçi 80.000'i ancak geçtim ama) düzenli bakımını yaptırırım, şimdiye kadar ağır masraf çıkarmadı.

phobios' Alıntı:
Düşük km sini bulmak zor çünkü Nissan bu aracı Türkiye'ye getirmiyor birkaç yıldır.

Ben 2006 dan beri kullanırım, (gerçi 80.000'i ancak geçtim ama) düzenli bakımını yaptırırım, şimdiye kadar ağır masraf çıkarmadı.

Nasıl olsa binmiyorsunuz, insan 8 yaşında araba 80 binde olur mu hiç? satın artık şu aracı:smiley:iki gün sonra vuruğu döküğü fazlalaşır müşteri bulamazsınız:smiley:

Cem Yılmaz'ın dediği gibi, iyi para veren bir garibe vereyim arabayı diyorum :D :D :D

phobios' Alıntı:
Cem Yılmaz'ın dediği gibi, iyi para veren bir garibe vereyim arabayı diyorum :D :D :D

İyi ya işte.Bende garibanım.Bir fiyat söyleyin de gariban toplamaya başlasın napolyonları.Gerçi devlet baba maaşımıza sağolsun %4 zam yapmış ama olsun toparlarız herhalde.

yanıtlarınız için teşekkürler

sahibinden de bir ilan gördüm düşük km'de, sizinmiydi phobios ?

Erhan bey; çok revaçtaki bir araç sahibisiniz anladığım kadarıyla. Benim merak ettiğim konu, bu araçların şasisinin merdiven şasi tabir edilen tam şasi olup olmadığıdır. Yanıtlarsanız sevinirim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR