Quechua markasının ürünlerini kullanan var mı?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cank Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 27
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 61,851

cank

Kamp II
Yer
Ankara
Quechua markasının ürünlerini kullanan var mı?
sanırım sadece decathlonda satılıyor bu marka.. bu markada hangi ürünleri kullanıyorsunuz ve görüşleriniz nelerdir..
mart ayında çadırlar gelecekmiş..

iyi ve kötü görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim, teşekkürler

Etiketler
Ynt: Quechua markasının ürünlerini kullanan var mı?

Quechua marka 2 kisilik cadır almıstım gecen sene gayet memnunum polleri ve tentesi gayet saglam ve kesinlikle su gecirmez :smiley:
onun dısında yine Quechua marka 2 tane polar almıstım ikisindende memnunum... genel olrak Quechuadan memnunum diyebilirim :smiley:

2 adet bot aldım,biri yazlık modelini bimiyorum ama ısı ve tahminen su geçirmeme katsayısı 100yaz ve bahar için çok rahat,yine katsayı 500 olan bir botum var çok az su alıyor ve soğukla uzaktan yakından alakası yok,memnunum...avda pantolonlarını kullanıyorum güzel ve rahat..umarım işinize yarar

"orhun arpad" katsayısı 500 derken bu botumu kastediyorsun? http://www.decathlon.co.uk/EN/forclaz-500-ventiv-113900330/
eger Forclaz 500 ise bende almayı dusunuyordum. eger su geciriyor ve sogukta kullanıssızsa almaktan vazgecerim :smiley: 180tl gibi bi fiyatı vardı galiba...

Decathlonda özellikle polarlar çok ucuz ve oldukca kaliteli.. eldiven ve çoraplar dagayet güzel..
Fiyat kalite olarak ürünler oldukca başarılı sanırım..

Polar mont , polar sweat ve çoraplarını almıştım gayet memnunum

Decathlon mağazasından, bu markanın Polar,kendime fiyat olarak uygun ayakkabı, oğluma bir ayakkabı ve Baton malzemeleri aldım.Özellikle polarından çok memnunum, ayakkabı sıradan kullanım için almıştım, sıkıntı çıkartmadı, en son oğlum için aldığım kar botu nu Ankara da son yağan karda kullandık ve beklediğimden daha iyi çıktı, nedenine gelince fiyatı nı 70 Tl - den 10 Tl ye indirmişler.Fakat yaklaşık 6 -7 aydır kullandığım batonlarım artık, kilitleme görevini yapmıyor, özellikle son 2 yürüyüşümde beni fazlası ile rezil ettiler ama neyseki yanımda bulundurduğum yara bantları ike sıkıştırdım.Firma ile görüşmemde bunların yedek parçalarını bulunmadığını ve tamiratınında söz konusu olmadığını söylediler.
Benim genel kanaatim, üst giyim konusunda ürünler fiyat performansına göre iyi, kullanmamakla beraber ayakkabıların çok iyi olduklarını düşünmüyorum.

decathlon açılmadan önce quechua polarlar eskişehir çarşamba pazarında satılıyordu.. cok ucuz rakamlara alıyorduk 5liraya filan... şimdi aynı polarları mağzada 20-30 liraya görünce insanın alası gelmiyor :smiley: :smiley: ama kalite olarak iyi gayet.. 3 senedir kullanıyorum devamlı ,hiç birşey olmadı

ilkerince' Alıntı:
decathlon açılmadan önce quechua polarlar eskişehir çarşamba pazarında satılıyordu.. cok ucuz rakamlara alıyorduk 5liraya filan... şimdi aynı polarları mağzada 20-30 liraya görünce insanın alası gelmiyor :smiley: :smiley: ama kalite olarak iyi gayet.. 3 senedir kullanıyorum devamlı ,hiç birşey olmadı

evet İstanbuldaki pazarlarda da satılıyodu biz de almıştık 5-6 lira bişeydi. çok da iyi çıktı 2 senedir kullanıyoruz :smiley: bi deformasyon ya da tülenme olmadı.
ama yine de diğer mağzalarla karşılaştırınca 25 lira da gayet uygun bir polar için.

2 kişilik xl (2sec) çadırını da kullandık yazın hiçbir sorun yaşamadık memnunuz

Ben de haftasonunda bot, çorap ve polar ve t-shirt'lerinden aldım, gayet memnun kaldım. Yazın kullanacak olsam da çadır ve uyku tulumunda kararsızım.

bir de yazlık uyku tulumunu almıştım gecen sene fiyatı ucuzdu baya 40 lira civarında şuan katalogda varmış görünce hatırladım. (40 tl modeli S15)
katlanmış boyutu biraz büyük ama hafif olduğundan dolayı seçmiştim 1,35 kg. altına da yine ordan en ucuz matı(şu an katalogda 14 tl) almıştım 4 gece gayet rahat yattım. ucuz filan ama o mat baya işe yarıyor üstüne havlu serip güneşlenmek - oturmak için de kullandık.

Ben bir saat aldım W500 diye aman Allahım Altımetre hep yanlış ölçüyor . pusulası şaşıyor sürekli kalibrasyon istiyor.
Kesinlikle şunu söyleyebilirim elektronik çok fonksiyonlu saatleri alınmaz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR