Range Rover 2.5 TDI 1998

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan taner erdem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,957

taner erdem

Ana Kamp
Yer
ankara
Arkadaşlar merhaba,14 yıl Mercedes G kullandıktan sonra,uzun araştırmalar sonucu Range Rover 2.5 td 1998 aracımı yeni aldım,İstanbuldan aracı yeni getirdim,gücü,virajlara girişi,yol tutuşu gerçekten çok iyi.Özellikle Ankaralı arkadaşlardan gittikleri servis ve usta konusunda yardım rica ediyorum.İlginize şimdiden teşekkür ediyorum.Aracın fotolarını yakında yayınlayacağım,selam ve saygılarımla.

Etiketler
Ynt: Range Rover 2.5 TDI 1998

Taner Bey,

Araciniz hayirli olsun. Benimde uzun sure dusundugum bir aracti 2.5 p38ler. Anil Oto yetkili servis olarak Turkiyede gidebileceginiz en iyi servislerdendir. Ankarada ise kanimca tabi en iyi servistir ve p38 konusunda da uzmandirlar.Gotureceginiz herhangi baska bir servis, borusan oto dahil, cozemedikleri araclari Anil oto da Gokhan ustaya getirmektedirler. Sasmaz oto sanayiye girince ilk saga donunce karsiniza cikacaktir. Tel no; 312 278 78 28 web sitesi; http://www.aniloto.com.tr/ . Range Rover Classic aracimin herseyini orada yaptirdim ve cok memnunum. Garanti vermeleri diger servislerden ayri da bir nokta. Haftaici bende ugrayacagim aksesuar bakmak icin belki aracinizi incelemekte nasip olur:smiley:

Saygilarimla,

Gonenc Mete

taner erdem' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba,14 yıl Mercedes G kullandıktan sonra,uzun araştırmalar sonucu Range Rover 2.5 td 1998 aracımı yeni aldım,İstanbuldan aracı yeni getirdim,gücü,virajlara girişi,yol tutuşu gerçekten çok iyi.Özellikle Ankaralı arkadaşlardan gittikleri servis ve usta konusunda yardım rica ediyorum.İlginize şimdiden teşekkür ediyorum.Aracın fotolarını yakında yayınlayacağım,selam ve saygılarımla.

Bende 2 araç buldum biri 1998 biri 2001 model 2.5 td detaylı yorum ve görüşlerinizi yazarsanız çok memnun olurum. bir de siz kaça aldınız aracınızı zira bu araçların şu an ki sahipleri 50 bin civarında para isterler...

saygılar aracınız hayırlı olsun....

2.5 tD o kasayi ne kadar kaldiriyor? Bildigim kadari ile cok da dayanikli olmayan, biraz hassas BMWnin binek otomobil motoru, eski indirekt enjeksiyon teknolojisi.

2.5 litre olmasinin bir diger avantaji daha dusuk MTV vergi sinifina giriyor.

Bu arabalarda yillik vergi cok, 15 yasin ustunde vergi dusuyor (MTV), bir de kasko degerleri ustunden bir asagi kategoriden vergi odemek mumkun. O bakimdan 1997 oncesi
arabalar tercih edilebilir

Su anda benzin fiyati ve tuketimi disinda 95 Range Rover 4.6'dan cok memnunum. Ingilterede LPG li benzinli modellerin 2.5'dan daha ekonomik oldugunu okumustum. Sirali sistem/simit depo taktirmayi dusunuyorum.

rkayaci' Alıntı:
Bende 2 araç buldum biri 1998 biri 2001 model 2.5 td detaylı yorum ve görüşlerinizi yazarsanız çok memnun olurum. bir de siz kaça aldınız aracınızı zira bu araçların şu an ki sahipleri 50 bin civarında para isterler...

saygılar aracınız hayırlı olsun....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,436
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri