DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Rota Yardımı

'GEZGİNİN REHBERİ' forumunda ozyilmazsalih tarafından 8 Haziran 2017 tarihinde açılan konu 634 kişi tarafından okunmuş, 2 cevap yazılmıştır

1. ozyilmazsalih

ozyilmazsalih Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    mrb. özel aracımla, ailemle, bodrumdan başlayıp kemerde sonlanacak 15 günlük bir gezi planladım, konaklama yerlerim bodrum, marmaris, fethiye, kemer ve dönüş istanbul olacak, kararsız kaldığım bir rota hakkında bilginize başvurmak istedim. Bodrum marmaris arası olan rotamı, gerenkoy (yalı belediyesi), kargıcak koyu, mazı sahili, ören ve akyaka üzeri marmaris olarak planladım fakat yolu bilmiyorum, bu güzergah nasıl, bu yolu kullanma fırsatı buldunuzmu, güvenlimi ve temiz bir yolmu, tavsiye edermisiniz. Normalde maps rotası bodrumdan datça ya feribot tavsiyesi var.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler:

2. sirri99

sirri99 Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    İyi günler. Belirttiğiniz yolu iki sene önce kullanmıştım, ters istikamette. Çok güzel bir yol fakat dar ve virajlı haliyle. Çok güzel koylar görerek, yeşilliklerin içinden geçerek gitmiştik bodruma. Yalnız biz bir yerden sonra, bodruma yakın bir yerde yanlış bir yola sapmıştık. Sürekli yol uzatma sevdamızdan tabii ki :smiley:. O yol 15-20 km boyunca baya çiğ yoldu. Ama anladığım kadarıyla sizin rotanız o yolu görmüyor. Bence denemelisiniz. İyi yolculuklar.

3. ince999

ince999 Her ne yaşarsan yaşa,sonunda keyfini çıkar

Alınan Beğeni:
    926
    Meslek:
    Devlet memuru inşaat mühendisi idi emekli ettiler
    İzmir merkez idi değişti EDİRNE Merkez oldu
    Bahsi gecen yol elbette anayol değil.Hızlı gitmedikten sonra sıkıntı çıkarmaz.Yol boyunca güzel manzaraları takip edersiniz orman içlerinden gercek köylerden geçersiniz.Gitmenizi tavsiye ederim.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...