Saly Çekme Karavan Ağırlığı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ibrahimmemioglu Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 20
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,968
Bu aracınızla ancak 750kg ağırlıkda olan(gercekse)mini tip bir karavanı çekebilirsiniz.
Tabii Frenli dingil ve kaplini varsa.
Abime teşekkür ediyorum ben çok aşırı hevesle yanlış bir karar verip belki de çok ağır bedeller ödeyerek sonuca gidecektim bir süre daha beklemede kalacağım siz değerli üstatlardan 750 kg altı karavan eşiniz dostunuz yada sizin varsa almak isterim iki kızım ayrı ayrı yatmak istiyor kredi falan da çekmiştim nasip değilmiş. 20-25 bin arası bir şey bulabilirsek çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ediyorum

Etiketler
saly
Abime teşekkür ediyorum ben çok aşırı hevesle yanlış bir karar verip belki de çok ağır bedeller ödeyerek sonuca gidecektim bir süre daha beklemede kalacağım siz değerli üstatlardan 750 kg altı karavan eşiniz dostunuz yada sizin varsa almak isterim iki kızım ayrı ayrı yatmak istiyor kredi falan da çekmiştim nasip değilmiş. 20-25 bin arası bir şey bulabilirsek çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ediyorum

Bu karavan hem arabanıza hem size çok ağır gelir.
Daha hiç tecrübe edinmeden,bu cesamette ve kullanım ağırlığı tahminen 1400-1500 Kg.
olan bir karavan almanızı hiç önermiyorum.
Ayrıca başlangıç için 230 cm lık karavan eni de çok geniş...

Sizin için ideal karavan Güney Maksi..
Eni 200 cm, gerçek 740 Kg., çektiğinizi hissetmiyorsunuz.

Bütün boş laflara kulaklarınızı tıkayın, gidip görün ve alın.
Bu konuda yazdığım onlarca öneri var,
dikkate alırsanız kazançlı çıkarsınız.

Kararınız hayırlı olsun.

Son düzenleme:

Bu karavan hem arabanıza hem size çok ağır gelir.
Daha hiç tecrübe edinmeden,bu cesamette ve kullanım ağırlığı tahminen 1400-1500 Kg.
olan bir karavan almanızı hiç önermiyorum.
Ayrıca başlangıç için 230 cm lık karavan eni de çok geniş...

Sizin için ideal karavan Güney Maksi..
Eni 200 cm, gerçek 740 Kg., çektiğinizi hissetmiyorsunuz.

Bütün boş laflara kulaklarınızı tıkayın, gidip görün ve alın.
Bu konuda yazdığım onlarca öneri var,
dikkate alırsanız kazançlı çıkarsınız.

Kararınız hayırlı olsun.
İyi niyetli öneriniz için teşekkür ederim ilk karavanım olacağı için ne alsam mutlu olacağım muhtemelen ancak en iyi tercihi yapmak istediğim için biraz daha bekleyeceğim

105 Bg, 240 tork Fiat Doblo aracımla 750 kg karavan çekiyorum. Özellikle biraz zorlu yollara (Sinop - Bolu sahil boyu) girdiğimde araç bu karavanı anca çekiyor.

Yokuş yukarı dar yerlerden geçmek var, yokuşta durup kalkmak var. Bu olasılıkları düşünmekte fayda var.

105 Bg, 240 tork Fiat Doblo aracımla 750 kg karavan çekiyorum. Özellikle biraz zorlu yollara (Sinop - Bolu sahil boyu) girdiğimde araç bu karavanı anca çekiyor.

Yokuş yukarı dar yerlerden geçmek var, yokuşta durup kalkmak var. Bu olasılıkları düşünmekte fayda var.
Vazgeçtim zaten şimdi 750 Avrupa karavan yada yerli sıfır karavan arasında çalışıyorum bazen de bir minibüs alıp iyi köyü yapıp acil öncelikleri, sonraki yıl biraz daha moderlenştirerek devam mı etsem diyorum bakalım fırsatlarla da ilgili kış boyu takip edeceğim çekme motokaravan çekme alırsam 750 altı kalmasına dikkat edeceğim sizlerin önerileri önemli benim için

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,088
Kaydolan Son Üyemiz
TunaKarakaya

SON KONULAR

Geri