Samurai'mi Dostlarla Paylaşmak İstedim..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kedicik Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,935

kedicik

Gelişimin Temeli Değişimdir..
Herkese iyi akşamlar..Daha önce 5 yıl kadar 5 kapı Vitara kullandım fakat Samurai'deki tadı gerçekten alamadım.Ekim ayında aldığım Samuraimizi ancak paylaşabiliyorum.İnşallah beğenirsiniz.
Biraz araçtan bahsedeyim.95 model tek nokta enjeksiyon.rengi görülüyor.Antalya Kemer Çıralı beldesinden aldım geldim.Aldıktan sonra Atiker marka gaz sistemi yaptırdım.Gayet de uyumlu oldu.Memnunum.Aldığım ertesi günü akü bitti aküyle işe başladım.Elektrik tesisatını şöyle bir temizletim.Daha sonra farlarını değiştirdim.Fren sistemini elden geçirdim.Koltukları bir arkadaşın aynı marka aracından derisi daha iyi olanlarla değiştirdim.Üzerinde yan barlar,ön arka korkuluklar içinde takla barı var.Göstergeler tam çalışıyor, arazi vitesi olduça başarılı ve 5 vites bir araçtır.

S8000020

S8000021

S8000015

S8000016

S8000012

Etiketler
Ynt: Samurai'mi Dostlarla Paylaşmak İstedim..

Ekonomik sağlam hafif bi araçtır biraz parçası pahalıdır ama severek kullandınızmı göze gözükmez aks arası kısa yaklaşma ve uzaklaşma açıları çok iyi olduğundan iyi bir lastikle standart haliyle bile arazide gayet başarılı bence güle güle kullan

Arkadaşlar tüm iyi dileklerinize teşekkür ediyorum.Aracın rengi benim de çok hoşuma gidiyor iyiki de beyaz almamışım diyorum.Barış bey dediğiniz gibi ilk etapta lastiği ben de düşünüyorum.Şu ara doğumumuz var para lazım.Elim bollaşınca aklımda lastik var.Evde iki araba olunca masrafta iki oluyor.

Maşallah araç çok diri duruyor kazasız belasız günlerde kullanın. standartların dışına çıkartacak mısınız?

Sayın seyyah01 teşekkür ediyorum.Bir şeyler yapmayı düşünüyorum fakat önce yolda bir bebek bekliyoruz inşallah sağ salim doğar da telaştan sonra başlayacağım..

Aracınız hayrlı olsun.Rengi de çok tatlı.

kedicik' Alıntı:
Arkadaşlar tüm iyi dileklerinize teşekkür ediyorum.Aracın rengi benim de çok hoşuma gidiyor iyiki de beyaz almamışım diyorum.Barış bey dediğiniz gibi ilk etapta lastiği ben de düşünüyorum.Şu ara doğumumuz var para lazım.Elim bollaşınca aklımda lastik var.Evde iki araba olunca masrafta iki oluyor.
bu arada hayırlı olsun bebeğiniz allah analı babalı büyütsün .

Arkadaşlar böyle dostlarla bir şey paylaşması ne güzel ya..Sizler böyle rengi de güzelmiş dedikçe ben çocuklar gibi seviniyorum..Aslında evde bir de ford fusion 97 dizel var fakat valla gözüme gözükmüyor..Çocukluğumdan itibaren yaylalara jiplerle giderdik o zamanlardan kaldı bu jip sevdası bende..Bu ikinci jipimiz fakat bunu daha çok seviyorum..Sayın tamertms ayrıca teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için..Sayın talkie77 ve ilker bey teşekkür ediyorumm....

Sayın seyyah01 iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri