DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
Duyuruyu Kapat
ARAÇ TESTİ: NISSAN X-TRAIL

NISSAN X-TRAIL'İ TOROSLAR'DA TEST ETTİK!.
OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Sanzuman yardım plss

'OFF-ROAD GARAJ' forumunda euronymous tarafından 20 Mart 2015 tarihinde açılan konu 9343 kişi tarafından okunmuş, 5 cevap yazılmıştır

1. euronymous

euronymous Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    slm arkadaslar elımde bır proje var bır turlu baslayamıyorum cunku kafama takılan bır soru var onden cekıslı
    bır araba motoruyla buggy yapma nıyetındeyım ama bır turlu sanzıman olayına kafam basmıyor buggy arkadan cekıslı olacagı ıcın
    sanzımanı nasıl yerlestırecegımı bulamadım ıptalmı edılıyor baska bır ıslemmı yapılıyor bılmıyorum sızlerden rıcam bu konuda bana fıkır vermenız
    sımdıden tesekkur ederım

Etiketler:

2. euronymous

euronymous Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Ynt: Sanzuman

bu arada motor r11 toros motoru

3. __ C J  7 __

__ C J 7 __ Zirve

Alınan Beğeni:
    2
    Ynt: Sanzuman Yardım Plss

düşündüğünüz projeyi defalarca yapıldı, hatta forum içinde detaylarıda paylaşıldı, biraz araştırırsanız sıkılmadan okursanız rastlayacaksınız.
    projeyi iptal edecek kadar zor bir durum içinde değilsiniz içiniz rahat olsun, kolay gelsin. projeyi bir konu açarak paylaşırsanız teknik anlamda fikir ve destek alabilirsiniz

4. yavuz-çelikel

yavuz-çelikel www.isteataturk.com

Alınan Beğeni:
    19

R 11 Toros.

5. euronymous

euronymous Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0

Konunun olabilecegiji dusunerek forumda zaten biraz arastirdim ama bulamadim ayrinti olarak hickimse bisey yazmamis r11 motorlu projeyi bastan sona okudum ama ayrinti yok eger ayrinti olan bir konu biliyorsaniz ve mumkunse eger link atarmisiniz

6. ozansaridogan

ozansaridogan Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Soruyu soran euronymous kardeşim okumasa da belki baka biri okur diye yazıyorum.
    Motoru hep arkada hayal ettiğinizden size ters gelebilir. Ama aynı araçta olduğu gibi motor önde olacak şekilde düşünün daha kolay anlaşılabilir. Birde illa ki arkaya koymak istiyorsanız, bahsi geçen arabada diferansiyeli ters takarsanız da sorun çözülebilir; Ancak bu durumda araç 1,2,3,4 viteslerde geri anarya (geri) viteste ileri gidecektir. Sizde komple motoru ters takarsınız sorun çözülecektir.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...
Yükleniyor...