Satılık- 4 ade kumho AT lastik & 4adet toyota land cruiser jant

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hüseyin- Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 30
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,141

hüseyin-

Ana Kamp
Yer
istanbul
Arkadaşlar merhaba

Arabama yeni set aldığımdan dolayı ,jant ve lastiklerimi satıyorum.

4 adet KUMHO ROADVENTURE AT lastik (265-70-16) diş derinliği 1,1 cm
4 adet orjinal Land cruiser jant -6 bijon -jantların mutlaka boyatılması lazım.

Etiketler
Ynt: Satılık- 4 ade kumho AT lastik & 2adet toyota land cruiser jant

...

Grnt02

Grnt012

Ynt: Satılık- 4 ade kumho AT lastik & 4adet toyota land cruiser jant

Slm Hüseyin Bey,

Benim adım Ümit Benim cep 0 532 587 05 96 özelden görüşebilirmiyiz?

fiyatı ve ödeme koşulları nedir takım olarak?? özelden paylaşabilirseniz sevinirim, saygılar ve iyi satışlar...

hüseyin-' Alıntı:
set halinda fiyat 1200 tl dir arkadaşlar...

hocam ben sadece lastikleri sormak istemiştim ama soruyu yanlış sordum, kusura bakmayın, 4 adet lastiğimizin fiyatın rica ediyorum, saygılar..

hayırlı satışlar.... lastikleri biliyorum arkadaşlar. gerçekten çok temiz. alana şimdiden hayırlı olsun....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR