Satılık - Eusebio Kaz Tüyü Uyku Tulumu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ser_guem Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,292

ser_guem

Ana Kamp
1 yıldır kullandığım oldukça hafif ve kullanışlı bir uyku tulumudur.

Kış etkinliklerinde yetersiz kaldığı için satıorum.Kaz tüyü dolgu kullanılarak üretilen bir modeldir.
Dış kumaşında Diamond Ripstop kumaş kullanılmıştır. Toplam ağırlığı 930 gr. olup, taşıması çok kolaydır ve az hacimlidir.

Sıkıştırılabilir perlonlu kılıfı ile istediğiniz kadar küçültebilirsiniz

Sağ ve Sol taraflı fermuar seçenekleri mevcuttur.
fiyatı 100 tl . kargo alıcıya aittir. çanakkaleden elden teslim edebilirim. serkan gümüştaş 0535 7637612

ser_guem@yahoo.com

http://www.dogaspor.net/EUSEBIO-COCOON-300-12-KAZ-TUYU-UYKU-TULUMU,PR-1532.html

Etiketler

Ynt: Satılık - Eusebio Kaz Tüyü Uyku Tulumu

son kararım tulum ;) ... yanlışlık için özür dilerim ;D

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=85489.0

Burada

Bir hata olmalı..........Tulum nasıl hem sağdan hem soldan fermuarlı ..... anlayamadım......ya sağdandır ya soldandır.........???????

biraz daha hesaplı bişiler yaparsan alıcıyım tuluma sanırım ; ;)

tommycan' Alıntı:

Bir hata olmalı..........Tulum nasıl hem sağdan hem soldan fermuarlı ..... anlayamadım......ya sağdandır ya soldandır.........???????

Sanırım mağaza web sitesinden kopyala yapıştır yapıldı.
Arkadaşımızda bir adet olsa da mağazada çok miktarda olur.
;D

İsteyen aynı anda 2 adet tulum alır.
Sağ ve Sol.

Sonra iki tulumu birleştirirsin kampta. 2 kişilik tek bir tulumunuz olur.
;D

tulumda her iki tarafta da fermuar yok ... tezzmertek haklı ilk alışda dilediğiniz tarafı satın alabiliorsunuz... benimki yattığınızda sol tarafınıza gelior ... fiyat konusunda indirim düşünmüorum çünkü yeterince düz bir rakam bence ...pazarlık yapılmasını istemedim özellikle ... kargodada o kadar boyutta bir tulum ne kadar tutar bilmiorum ama dişe damağa dokunmaz bence ;) hemen hemen aynı özelliklere sahip başka markaları 170 tl civarına bulabilirsiniz...

70 e bağlıyalım şı işi derim ben pazarlık sünnettir ;)

http://www.hepsiburada.com/Liste/productDetails.aspx?Categoryid=1300947&Productid=outvd1509...sıfırı burda şu fiyat. 60 bırakırsan alırım :smiley:)

Bu tulumu tavsiye ediyor musunuz? Fiyat ve özellikle çok iyi gözüküyor fakat marka güven vermiyor.

Nemlendiğinde kuruma performansı nasıl? Üst üste kullandıkça yalıtım özelliğini muhafaza edebiliyor mu?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR