Satılık Ferrino Approach 60+10 Dağcılık Çantası

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan burakkk Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,881

burakkk

Yeni Üye
artık kullanmadığım için satıyorum, az kullanılmış temiz sadece krampon çantası yok ve tulum koyulan alt kısmın fermuarının tutacağı yok. bunun dışında bir sorunu yok. istanbul içi elden satılıktır, fiyatını bilmiyorum alıcıysanız anlaşırız benzerlerine bakıp.

özellikleri:Ferrino’nun geliştirdiği D.P.S havalandırma ve D.E.A ayarlama sistemiyle ergonomik bir çanta • DuPont Hypalonla yırtılma ve aşınmaya karşı güçlendirilmiştir • S.L.F Dayanıklı hafif kumaş • DuPont Hypalonla güçlendirilmiş 2 buz kazması tutacağı • Kask ve krampon koymak için çıkarılabilir, fermuarli mini ön çanta Supertex 120d kumaştan yapılmıştır • Su geçirmez fermuar • İskelet sistemi esnek şekillendirilebilir ve çıkarılabilir aluminyum barlardan oluşur • Double Ergo Adjustment Ergonomik ve nefes alabilir sırt sistemi • Bel ve omuz kolonu soluyabilen Air Net dolgu içerir • H2 Bag hydration sistemiyle uyumlu • Üst ve yan cepler ve üst cepte ip tutucular • 10 lt artırılabilir hacim • Başı rahat hareket ettirmek ve dinlendirmek için bas yuvası • Hareketli göğüs kolonu • Bel kolunu cebi 60+10 l Ağırlık: 2,7 kg

Etiketler
Ynt: Satılık Ferrino Approach 60+10 Dağcılık Çantası

Çantanızın fotoğraflarını yüklerseniz, daha kolay tercih yapılabilecektir, ayrıca fiyatı ne olacak, sizinle nasıl iletişim kurulacak?

çantanın ismini googleda aratıp resimlerine bakabilirsiniz. fiyat konusunda hiç bir fikrim yok uygun bir teklife hemen satıcam az çok bilir zaten alıcak kişi anlaşırız. forumu sürekli kontrol ediyorum mesaj atarsanız iletişime geçeriz.

Sevgili Burak bey,
Kısıtlı zamanlarımız da forumu takip etmeye ve güncel ilanlara bakmaya çalışıyoruz..
Bu gibi kısıtlı zamanı olan Gezenbilir üyelerinin satılan ürün hakkında detaylı bilgiye kısa sürede ulaşabilmesi açısından
ürün ile ilgili detayları yazarsanız ve resim eklerseniz hem satıcı hemde alıcı açısından gerçekten büyük avantaj yaratır..
Ürünün fiyatını bilmiyorum diye yazmışsınız, fiyatını belirlemek de mi alıcıya ait..
Ve bu arada siz neden arama motorlarında karşılaştırma yapmadınız benzer ürünlerle..
Bir çantaya gerçekten ihtiyacım olsada, sattığınız ürün ile ilgili bilgi toplamaktan ziyade bu ilanınıza cevap vermeyi yeğledim..
Sevgilerimle

Ayrıca az kullanılmışta olsa sıfır bir ürün olmadığı için orjinal fotoğraflarının yayınlanmasının daha iyi olacağı düşüncesindeyim.

fotolarını gönderirseniz, değerlendirmek isterim..

burakkk' Alıntı:
çantanın ismini googleda aratıp resimlerine bakabilirsiniz. fiyat konusunda hiç bir fikrim yok uygun bir teklife hemen satıcam az çok bilir zaten alıcak kişi anlaşırız. forumu sürekli kontrol ediyorum mesaj atarsanız iletişime geçeriz.

Teklifte bulunacaktım ama "sürekli kontrol ettiği" foruma en son Mayıs ayında girmiş sevgili Burak.

Sahibinden.com daki gibi efsane ilanlar bölümü açıp bu tür ilanları oraya taşısak :smiley:

250 nakit verecektim oysaki :smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR