Satılık Kutusunda CB Telsiz (Midland ALAN 78 Plus Multi Standard) + Araç Anteni

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ozancagman Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 281
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 90,988
Ynt: Satılık Kutusunda CB Telsiz (Midland ALAN 78 Plus Multi Standard) + Araç Anteni

Ozan Bey,
Alan 42 için teleskopik anten temin edebilir miyiz?

Saygılar

Etiketler
Ynt: Satılık Kutusunda CB Telsiz (Midland ALAN 78 Plus Multi Standard) + Araç Anteni

Merhaba Arkadaşlar,

Bir süredir siteye girme fırsatım olmadı. Medex fuarına katılmıştım ve fuar öncesinde ve fuarda epey bir yoğunlumuz oldu. Bu arada güzel bir ürünümüz daha geldi. Ufak boyutlarda HD kayıt yapan 140° açılı bir aksiyon kamera. Ekstra aksesuarları ile 30 mt. su altında ve araç içinde kayıt yapılabiliyor. Farklı bağlantı aparatı kutusunda mevcut. İlginenen arkadaşlar olursa bu ürün içinde yardımcı olabilirim. Tanıtımı aşağıdaki videoda. Fiyatı: 200 €

http://www.youtube.com/embed/54-2KwFeN0A?hd=1

28094-albumler7534-resim50008.jpg

28094-albumler7534-resim50007.jpg

Telsizler konusunda ise, Alan 42 şuan stoklarımızda yok. 3 hafta içinde stokta olacak. Ayrıca yeni model güzel bir telsizimiz daha geldi. Albrecht AE6890. Resmini aşağıda görebilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve güzel bir cihaz. Yeni telsiz almayı planlayan arkadaşlara tavsiye ederim.
Alan 42 için teleskopik anten maalesef yok ama 1/2 dalga telsiz üzerinde konulan 50 cm boyunda esnk anten mevcut.

albrecht-ae-6890-cb-radio-with-detachable-remote-head-%5B2%5D-164-p.jpg

Soruları olan arkadaşlara telefonla yardımcı olabilirim.

Saygılar,
Ozan

0 533 684 09 81
0 216 355 73 00

göktu' Alıntı:
Ozan Bey selam

Albrecht AE6890 bu telsizin antenle beraber fiyatı nedir?

Merhaba, AE6890 telsizi Hi-Power 3000 anten, ilave anten kablosu ve montajı ile birlikte 600.00 TL'ye verebilirim.

Saygılar,
Ozan

0 533 684 09 81
0 216 355 73 00

ozancagman' Alıntı:
Arkadaşlar, uzun süredir stokta olmayan Midland Alan 42 telsiz stoklarda mevcut. Bunun yanı sıra diğer modeller ve antenlerde stoklarda.

İlgilenen arkadaşlara yardımcı olabilirim.

Saygılar,
Ozan
0 533 684 09 81

DNS
Ozan bey selamlar, Alan 42 stok durumu ve stoktaysa fiyatı konusunda bilgi verebilir misiniz...teşekkürler..

ozan bey telsız fıyatlarınızı ögrenebılırmıyım..

umutelif' Alıntı:
ozan bey telsız fıyatlarınızı ögrenebılırmıyım..

http://www.dnsonlineshop.com/?sayfa=anasayfa

Tüm ürünler burada var. Benimde Ozan bey'den alışverişim oldu. Gerçektende tavsiye edilebilecek bir esnaf kendisi.

Ozan iyidir iyi.
Şiddetle tavsiye olunur.

ozancagman' Alıntı:
Merhaba, AE6890 telsizi Hi-Power 3000 anten, ilave anten kablosu ve montajı ile birlikte 600.00 TL'ye verebilirim.

Saygılar,
Ozan

0 533 684 09 81
0 216 355 73 00
merhaba ozan montajı ile birlikte derken, cihazın montajı sizin tarafınızdan yapılıyor doğru mu.? eğer öyle ise montajsız fiyatı ne olur.

Selamlar

İnternette telsiz araştırırken < midland gxt 1000 vp4 > modeline rastladım 40 km civarında bir menzilden bahsediyorlardı bana ucuk bir mesafe bir kandırmaca gibi göründü.
telsiz konusunda hiç tecrübem yok son gezimizde bir arkadaşımın telsizini kullandım olsa iyi olur diye düşünüyorum.
yukardaki model hakkında bilgi ve fiat öğrenmem mümkünmüdür ? alternatif model ve fiat öneriniz olabilirmi el telsizi olarak.

saygılar.

[table][tr][td]BOZO' Alıntı:
Selamlar

İnternette telsiz araştırırken < midland gxt 1000 vp4 > modeline rastladım 40 km civarında bir menzilden bahsediyorlardı bana ucuk bir mesafe bir kandırmaca gibi göründü.
telsiz konusunda hiç tecrübem yok son gezimizde bir arkadaşımın telsizini kullandım olsa iyi olur diye düşünüyorum.
yukardaki model hakkında bilgi ve fiat öğrenmem mümkünmüdür ? alternatif model ve fiat öneriniz olabilirmi el telsizi olarak.

saygılar.
merhaba arkadaşım....
telsiz muhabere etkinliği, bulunduğun yerin coğrafi koşulları ( manyetik kayalar, sık ormanlar ve derin vadi tepeler) ve iklimin polarisazyonu (havanın yağmurlu, fırtınalı ve yıldırımlı durumu) menzili ve modülasyon maniplesini (çekim mesafesi ve kuvvetini) etkiler. Telsizlerin tanıtımında verilen muhabere mesafesi (çekim mesafesi) normal iklim şartlarında ve düz satıhta (yani arada sık orman ve tepeler olmadan) verilen mesafedir.
midland gxt 1000 vp4 > modeline 40 km civarında bir menzilden bahsediyorlarsa, coğrafi ve şehir içinde denemek lazım. yabana atılır bir mesafe değil. mesafeyi harici cihazlarla artırılabilir. sabit bir alan içerisi için röleler. mobil telsizler içinse kullanıcılar arasında takoz denilen tetikleyiciler var.

arkadaşlar ozandan bugün midland alan 42 aldım 60 cmlik anteni aracın tepesine koydum ama hiç kimse beni duymuyor. :'( :'( :'( :'( :'( ozan deneme yapmadı bana sadece ofisten otoparka kadar konuştuk sonra beni postaladı.şikayetçiyim arkadaş.swr ayarı yapmadı bana . şaka bir yana çok iyi bir insan kendisine başarılar diliyorum .ama tekrar ona ugrayıp neden sesimi duymuyorlar baktıracagım.zannediyorum şu swr ayarı denen şey yapılması laazım.bu arada cihazı 420 tl ye aldım antenle birlikte.sevgiler ozan.

JUNİOR' Alıntı:
arkadaşlar ozandan bugün midland alan 42 aldım 60 cmlik anteni aracın tepesine koydum ama hiç kimse beni duymuyor. :'( :'( :'( :'( :'( ozan deneme yapmadı bana sadece ofisten otoparka kadar konuştuk sonra beni postaladı.şikayetçiyim arkadaş.swr ayarı yapmadı bana . şaka bir yana çok iyi bir insan kendisine başarılar diliyorum .ama tekrar ona ugrayıp neden sesimi duymuyorlar baktıracagım.zannediyorum şu swr ayarı denen şey yapılması laazım.bu arada cihazı 420 tl ye aldım antenle birlikte.sevgiler ozan.

Merhaba;
SWR ayarını bağlarken mutlaka yapmıştır zira antenin ve kablonun boyunu swr metre den aldığı ölçümlere göre belirliyor.
Atlayacağını sanmıyorum.

Saygılar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,459
Kayıtlı Üye Sayımız
172,114
Kaydolan Son Üyemiz
Ahmetalp0666

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR