Satilik VX100 Hatasiz

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan kakyol Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,595

kakyol

Kamp III
Yer
Antalya
merhaba arkadaslar bildiginiz uzere 2003-2004 model vx100 almak icin aracimi satisa cikartmistim bir kac arac icin pazarlik ettik expertize yonlendirdim vs hatta takas kabul eden bir galerici icin ilani kaldirmistim ama artik neredeyse kimseye guvenmeyecek duruma getirdiler 1 parca boyali yada boyasiz tertemiz km bilmem ne denilen hic bir aracin gercegi yansitmadigini tecrube ettim ve bosa harcadigim zaman ve para yuzunden artik VX100 almaktan vazgectim 2001 model hatasiz boyasiz Prins LPG li 260.000 km deki aracimi tekrar malum sitede satiliga cikarttim gezenbilir uyelerine cok iyi rakama verecegim araci aramizda bu tip arac heves eden almak isteyen varsa bana ulassin lutfen ben bu aractan hevesimi aldim gezdim dolastim ve piyasada makul rakamlara 2003 ve uzeri arac olmadigina şahsım adina kanaat getirdim ve mantikli binek araclarla takas dusunebilirim honda accord civic - bmw 3,20 5,20 - mercedes C serisi yuksek modelli ve hatasiz boyasiz olmak kosulu ile es deger fiyati yada uzerine piyasa kosullari dahilinde nakit para verip alabilecegim binek aracla da takas edebilirim yeterki arac temiz olsun ve soylenilenler dogru olsun

tesekkurler

asagidaki linkden detaylara ulasabilirsiniz
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-toyota-2001-bakimli-hatasiz-boyasiz-96040266/detay/

Etiketler
Ynt: Satilik VX100 Hatasiz

Kıvanç Bey, ilanınızı ilan panosu altında yayınlarsanız daha çok kişiye ulaşabilirsiniz sanırım. Bu arada site üyeleri için aracın fiyatını yazarsanız sanırım aydınlatıcı olacaktır. Hayırlı satışlar.

mrb
hayırdır kıvanç bey neden satıyorsunuz aracınızı binek araca geçeceğinize göre aramızdan ayrılma niyetiniz var galiba :smiley:

ergun bey merhaba dediginiz gibi aranizdan ayrilmak demeyelim de vx100 den hevesimi aldim diyelim bindim gezdim dolastim sitede bilenler bilir biraz maymun iştahi var sanirim bende :D o sebeble belki ileride yine baska bir aracla dag yollarina gitmeyi hedeflerim maalesef sizinde bildiginiz gibi işten gucten vakit bulup soyle daglara dogru bile gidemiyorum iş yerim ve evimin arasi bi hayli uzak biliyorsunuz ve yakıt vergi vs su siralar gereksiz harcama oalrak gorunuyor gozume ayrica vx100 almak isteyen heves eden arkadaslara rakamda elimden geleni yapacagim binip onlarda hevesini alsin diye veya binek yuksek modelli uzerine para verebilecegim araclarlada takas da yapabilirim

Sn seramana yeni ilan panosunda ilan mevcutdur tesekkur ederim

Ford mondeoma birkaç alıcı çıktı ama bir türlü satıp sizi aramak nasip olmadı kıvanç bey :-[... Tercih listenizde mondi dizel olursa konuşalım

Eralp

kıvanç bey hayırlı uğurlu olsun satışınız alacağınız aracı daha sağlıklı daha mutlu günlerinizde kullanmanız dileği ile selamlar

Ergun bey tesekkur ederim araci alan arkadas yabanci degil o da aramizdan biri Rize den gezenbilir uyesi umarim o da güle güle biner aracina

Hayırlı olsun. Topiğini takip ettiğim araçlardandı.
'Benim ilan ile takas düşünür müsünüz?' diye bile soracaktım ama ....
Allah daha güzellerini nasip etsin herkese...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR