Satılık XJ İçin 4 ad.10'' Kr.Mangels Jant 33-12,50-15 Mickey Thomson Baja Lastik

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan altuncu57 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 41
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 24,515

altuncu57

Zirve
Yer
Ayancık/Sinop
Lastik değişikliği sebebi ile resimlerde görünen 4 adet 10'' mangels marka krom jant ve 33-12,50-15 ebatlarında mickey thomson marka lastikler satılıktır.düşünülen fiyat takım olarak 1250 tl'dir.pazarlık payı vardır. ilgili kişi Yakup Aslan'dır.telefonu 0 533 813 18 84 14082010039 17092010007 17092010006 17092010005 2

Etiketler
Ynt: Satılık XJ İçin 4 ad.10'' Kr.Mangels Jant 33-12,50-15 Mickey Thomson Baja Lastik

bu jantlar CJ8 e olurmu bijon ölcüşü ve orta delik çapı ne kadardır nerede görülebilir lastikler ne kadar kullanılmıştır son fiyatınız ne kadardır

Ynt: Satılık XJ İçin 4 ad.10'' Kr.Mangels Jant 33-12,50-15 Mickey Thomson Baja Lastik

lastik ve jantlar ne kadar kullanılmıştır.biliyorsanız lastiklerin imal tarihi nedir.nereden alıcağız.en son fiyat ne olur. cep numarası verebilirmisiniz.

ilanın başında telefon numarası yazılıdır. tekrarlayayım 0 533 813 18 84 ilgili kişi Yakup Aslan'dır.kendisi ile irtibata geçerseniz gerekli bilgileri size verecektir.Lastik ve jantlarla benim bir alakam yoktur.ben yardımcı olmak amacı ile ilanı verdim.arkadaş jantları kare kasa xj 'de kullanıyordu. cj'ye uyarmı bilemem.Amerikan konusunda bir bilene sorarsanız daha iyi olur.İlginize teşekkürler.selamlar

güncel fiyat 1000 tl tel:05338131884 yakup

selam yakup bey ben izmitten haluk sizin dükkana birini yolladım gelip baktı lastiklere . gerci ne kadar anlar anlamaz bilmiyorum ama kafamı karıştırdı lastik yanakların da çatlak ve yamalar var dedi bende görmediğim için kararsız kaldım. 700 TL gibi yollaya bilirsen sen yer işgalinden kurtul bende ikinci el aldım diyeyim. ne dersin......

merhaba.. lastiklerin durumu nedir bildiriseniz cok sevinirim

lastiklerin sadece birinde yanakta yamam var bende öyle aldım ve söktürüp baktırdım iç kısımda yama yok sadece dıştan yapılmış 700 tl veren arkadaş mümkün olsa tabiki veririm ama üzgünüm jantlar sadece xj içindir cj için uygun değil tkşler

sadece lastik fiatı nedir?

Sadece LastikLere taLip oLabiLirim... Fiyat aLabiLirmiyim_?

sade lastikleri satmayı düşünmüyorum tşkler

800 tl verebilirim.. aracımı ne kadar yükseltme uygulamam lazım bujantı lastiği alırsam.. yani bir lastik icin yorgan mı yakıyorum bilmek isterim bu lastikleri takabilmem icin ne kadar masrafım olur

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,458
Kayıtlı Üye Sayımız
172,113
Kaydolan Son Üyemiz
KhanDeep

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR