Satılık Yep Yeni Motor Kıyafetleri

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan özalp Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,233

özalp

Ana Kamp
Arkadaşlar merhaba.
Yaşım 61.... 7 seneden beri bir merak uğruna başladığım ama sonrasında vazgeçilmez bir hobiye dönüşen motosiklet yaşantımı karavancılığa başlamak yüzünden sona erdiriyorum . Hatta Piaggio Beverly 250 cc lik 18700 km deki scooter ımı da karavanı yapan ustanın taakas+para teklifi üzerine ona bırakıyorum. Biliyorum gözüm arkada kalacak ama biraz da ailemle beraber gezmeye karar verdim..
Bundan dolayı 2007 sonunda aldığım ama sadece 9 kez giydiğim kışlık HEİN GERİCKE marka (sütlü kahve rengi) yepyeni motor ceketimi ,
Nolan marka XL metalik gri çene korumalı ve güneşlikli kaskımı (çene ile beraber açılan model) , REVİT "engineered skin" XXL beden gri-siyah alt iç giyimimi (pantolon içine giyilen) ve yine REVİT marka orjinal XXL siyah , korumaları olan motosiklet pantolonumu satmaya karar verdim.
Ceketimin fiyatı : 170 TL ; Kaskın fiyatı : 200 TL ; İç giyimin fiyatı : 30 TL ve pantolonun fiyatı da : 100 TL dir.

Genellikle yazın motora bindiğim için bu kışlık giysiler hem çok az kullanılmış olup , hem de çok temizdir.

İlgilenelerin : y.ozcanozalp@gmail.com mail adresine yazmaları rica olunur.

İsteyenlere gösterebilirim de.

Yaşar Özalp

Etiketler
Ynt: Satılık Yep Yeni Motor Kıyafetleri

motor kıyafetim oldukça eskidi, yeni bir kıyafet almayı düşünüyorum, ama bu aralar elim darda, bir kaç ay sonra düşünüyorum, eğer satılmamış olursa alabilirim..Ama söz vermiyim..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR