Selam Arkadaşlar Gezip Kamp Yapabileceğim Birşey Arıyorum

33cem27

Yeni Üye
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Merhaba arkadaşlar hafta sonu kullanmak için (( Mersin'de yaşıyorum toroslara gitmeden olmaz tabi KAMP için )) ve arada bir işe gitmek için bir araç almaya karar verdim ve araştırmalarım sonucu birkaç tanesi arasında kaldım, 1.-Feroza / 2.-Vitara / 3.-Samurai / 4.-Niva / 5.-Opel Frontera hatta biraz da kendimi zorlarsam 6.-Freelander düşünüyorum.

Sizin tavsiyeniz ne olurdu bu konuda genç bir kardeşinize. Yakıt benim için aslında herkes için önemli bir faktör ama ben daha çok kronik sorunlarından korkuyorum araçların sizin bildiğiniz veya tecrübe ettiğiniz sorunları var mı bu araçları. Mesela uzun yolu nasıl.? Hararet sıkıntısı yaşarmıyım.? Bakımlarında usta bulmakta sıkıntı çekermiyim.? ve Tabiki yakıt.??? Forumda dolaşırken Porya kilitlerinden bahsetmişsiniz otomatik manuel olarak hiçbir fikrim yok mesela bunlardan.
Kısacası ben bir arazi aracı alıp haftasonu ve tatillerde kamp yapmak denize gitmek, kışın toroslara çıkmak sucuk ekmek tabiki, .ok olmasa da arada bir Mersin / Antep - Mersin / Antalya vs. de yapılması gerek tabi.
En kısa zamanda tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler...
 


Forum istatistikleri

Konular
100,197
Mesajlar
1,479,707
Kullanıcılar
168,104
Son üye
Ajan0744

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Üst