Serdar Kılıç Programlarını Takip Edenler Varmı? Bu Konu Hakkında Görüşleriniz?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan emreermis Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 16
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 31,194

emreermis

Yeni Üye
Yer
zonguldak
Serdar Kılıç yaptığı prgramlarda bizi eskilere götürüp yaşadığımız hayatı sorgulamaya itiyor... Programlarını yararlı buluyorum. Bu sitedeki tüm sakinlerin izlemesini tavsiye ediyorum.. Gerçekten verdiği bilgiler örnekler yol gösterici..

Etiketler
Ynt: Serdar Kılıç Programlarını Takip Edenler Varmı? Bu Konu Hakkında Görüşleriniz?

Rast geldiğim zaman keyifle izlediğim bir program.

Ynt: Serdar Kılıç Programlarını Takip Edenler Varmı? Bu Konu Hakkında Görüşleriniz?

Youtube da kendi kanalı var. Tv lerde gösterilmeyin ya da kaçırdığınız programları oradan seyredebilirsiniz.

arşivlenesi görüntüler

Serdar Kılıç Programları

Serdar Kılıç'ı bende takip ediyorum gerçekten çok yararlı programlar yapıyor bazen insanlara söylemeye , anlatmaya çalıştığım şeyleri ekrana taşıyor bizzat yaşayarak anlatıyor helal olsun en güzel lafı da her zaman söylediği '' Doğaya çocuk ekin, doğada insanın nesli tükeniyor'' maalesef insanlar internetten, cep telefonundan face tweeter dan başka bişey bilmez oldu yazık diyorum Allah'tan ben öyle değilim...inşallah birkaç sene içinde Serdar abinin yaptığı gibi bir dağ evinde yaşayıp hayatımı sürdürmeyi istiyorum

Bende takip ediyorum gerçekten çok değerli proğram yapıyor.

Televizyonda izlediğim nadir programlardan biridir.
Yabancı menşeli bir programın Türkiye versiyonu olsa da Serdar Kılıç tam bir doğa ve ülke sevdalısı olarak yapıyor.
Yozlaşan değerlerimize,kaybolan kültürel yapımıza dokunuyor ve modern denen kültüre dokunduruyor,yürekleri derinden okşuyor.
Çok başarılı buluyor ve Zor Yollar programı gibi reyting denen canavara yem olmamasını diliyorum.
Saygılarımla.

Öğrendiğim ilk günden beri keyifle izliyorum. Konsept olarak Doğadaki İnsan bölümleri hayatta kalmaktan çok anadolu insanı ve kültürü üzerine. Bu nedenle kendine has. Yurtdışındaki programlarla mukayese edilemez. O bize bizleri anlatıyor.

Yurtdışı menşeli programda doğa bizleri pusuda bekleyen bir ölüm makinası. Ama Serdar abinin programı doğadan zevk almayı, ona güvenmeyi aşılıyor, tarihimiz ve kültürümüzle bağımızı irdeliyor.

YENİ BÖLÜMLERİ BEKLİYORUZ.

Çok beğenerek takip ettiğim biri .
Doğa survivor ya da doğada yaşam formatında değil .Alttan alta verdiği mesajlar ile doğayı özümseyerek yaşamı anlatan biri .
İlk başlarda yabancı formatta iken git gide her programda kendini geliştirdi ve aklındaki şeyleri sınırlanmadan bizlere iletti .
Aslındai yabancı format iken de Bear gibi dağdan taştan atlayıp abuk sabuk zıplamıyordu. sadece basit kolay kullanışlı bilgiler veriyordu .Ama asıl faydası doğa sevgisi aşılamasıdır bence .
Umarım programları devam eder .

serdar bey gibi bilgili ve paylaşımcı insanların çoğalmasını diliyorum.benim de bir hayalim var ama gerçekleşirmi bilmem.büyükçe bir araziye evimi ve misafirlerim için klübeler yapmayı çadır kuracakları alanları oluşturmayı, onlarla birlikte çiftlik işlerini yapmayı ekip dikmeyi biçmeyi ve hatta mümkünse ailelerle kamp yapmayı en çok da otizmli çocukları misafir etmeyi istiyorum.onlarla birlikte çanak çömlek yapmayı, ahşap oymayı öğretmeyi, doğal bir yaşamı sürdürmeyi,vs vs işte. çok şeymi istiyorum acaba

paramedik' Alıntı:
Yurtdışı menşeli programda doğa bizleri pusuda bekleyen bir ölüm makinası. Ama Serdar abinin programı doğadan zevk almayı, ona güvenmeyi aşılıyor, tarihimiz ve kültürümüzle bağımızı irdeliyor.

çok doğru ...

Beğenerek izliyor ve takip ediyorum.
Verdiği manevi , ince ve manidar mesajlar harika. Her doğa dostu insan mutlaka izlemeli diye düşünüyorum.

İnsanı izlerken "Ben de böyle yapacağım" dedirtiyor. Kapıya bakıyor ve hemen bir adım atarak doğaya karışmak istiyor. Fakat bahaneler bitmiyor ve eve kapanıp günlük hayat bizi esir ediyor. Bu program bu esaretten biraz da olsa kurtulmamızı sağlıyor. Yani en azından benim için. Böyle programların umarım değeri bilinir ve sayısında bir artış olur.

bu forumun üyeleri dışında veyahut doğa da pek bulunmayanlara tv den o keyfi verebilecek bir program yapıyor. insana hissetiriyor sanki o havayı toprağın kokusunu.dedelerimizin atalarımızın yaşadığı gibi yaşıyor ve öğretiyor izleyicilere.akademik bilgiler de paylaşıyor.helal olsun kendisine allah utandırmasın

Serdar Kılıç, gerçekten doğa meraklılarına olduğu kadar, alakadar olmayanlara da hitap ediyor sanki.Tüm izleyenlerini doğa ve macera hevesine sokuyor.Bunu yaparken de, çok değerli ve önemli mesajlar veriyor.

Şahsım adına tek eleştirebileceğim nokta, Doğada ki İnsan programında kendini çok tekrar etmeye başladı.Sadece Bolu ve Doğu Karadeniz civarına takılıp kalındı.Yeni yerler,yeni maceralara atılması dileğiyle.Takipçisiyiz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR