[sifir Ürün] Columbia Drainmaker Iv - %33 İndirim

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan teksolak Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,738

teksolak

Yeni Üye
Fileli olması ayakları serin tutuyor. sürekli hava alıyor. Terleyen ayaklar için çok uygundur. klima niyetine kullanın.
Normal fiyatı 689TL olan bu ayakkabıyı yurt dışından aldım. Tavsiye ederim kaçırmayın.

Ayakkabı Made in Vietnam malıdır. Orjinaldir.Ayakkabı hiç denenmemiş, kullanılmamıştır. sadece resim çekilme olarak kullanılmıştır.

Günlük ayakkabı kullanılan 42 numara giyenler için tam oluyor.
26.5 cm ayak uzunluğu olanlar (42 Numara) için rahatlıkla kullanılabilir.

• FİYAT: 470TL'dir

LDa471

7DkbEv

LZjjrB

QvYl1W

9N458Q

G65Az2

GARANTİ:Bu ayakkabıyı bende kullandığım için ben kefilim kolay kolay yırtamazsınız. Tank gibi ayakkabı. Kendim 30 gün garanti veriyorum. birşey olursa bana geri gönderin ücret iade ederim. Fakat Keyfiyattan dolayı olursa geri almam. Ayağınızı iyi ölçün 26.5 cm ayak uzunluğu olacak. geri gönderecek olanlar kargo ücretini öderler.

Etiketler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri