DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM
Duyuruyu Kapat
Gezenbilir'den CNR BOAT SHOW ve CAMP&CARAVAN ISTANBUL 2020 FUARI'na Ücretsiz Davetiye
21 Şubat – 01 Mart Tarihleri Arasında Organize edilecek Kamp ve Karavan Fuarını Kaçırmayın!.

Sırt Çantam Belime Oturmuyor? Aynı Sorunu Yaşayanlardan Öneri Bekliyorum

'DAĞCILIK' forumunda vegyvet tarafından 5 Şubat 2020 tarihinde açılan konu 288 kişi tarafından okunmuş, 1 cevap yazılmıştır

1. vegyvet

vegyvet Yeni Üye

Alınan Beğeni:
    0
    Merhabalar ben de quechua nın 70 litre sırt çantası var Uzun bir yolculuga çıkıcam ama şöyle bir sıkıntım var. Gövde kısmı kısa olan insanlardanım ve bu çanta da belime degil de kuyruk sokumumun oldugu yere oturuyor belim kısa oldugu için ve bel kısmımda büyük bir açıklık kalıyor bir elim rahatlıkla giriyor Bu normal mi? Yürüyüşlerde çok yoruluyor sırtım bu şekilde olmaması gerektigini düşünüyorum. Çevremde kullanan yok. Daha önce başka çantam olmadı o neden le karşılaştırma yapamıyorum. Bu sorunu yaşayan buna göre çanta alan bakan biri var mı ? Konforlu bir çanta arıyorum her türlü öneriye açıgım fiyat önemli degil

Etiketler:

2. Exolisher

Exolisher 2003 Lexus ES300 I6, 2000 Megane 1.6 RTE

Alınan Beğeni:
    3
    Fiyat önemli değilse 5.11 taktikal ürünlerinin hayati önem taşıyan durumlarda zorluk çıkartmaması için tasarlandığından önerebilirim. ayrıca çanta içerisine konulan eşyaların ağırlığa göre dizilmesi de sorununuzun çözümü olabilir.

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...