Suzuki Grand Vitara 2.0 Jlx-al Hakkinda Yardim...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan abdullahunalt Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,358

abdullahunalt

Yeni Üye
Yer
mersin
Merhabalar
Uzun zamand bir 4x4 almayi dusunuyorum malesef hicbir yok bu araçlar hakkında sizlerin deneyim ve bilgi birikiminden faydalanmak isterim.
2006-2007 model Grand Vitara 2.0 Jlx-Al almayi dusunuyorum araci sehirde ve arazide kullanacagim bu arac için ne düşünüyorsunuz?
Birkaç sorum olacak.

1- Mersin-Adana bolgesende araci off road icin hazirlayacak usta nerelerde bulabilirim?
2- Aractan en iyi verimi ne kadar yukseltmeyle alabirim?
3- Arac arazide ne derece basarili guc olarak tirmanma ve su gecisleride ?
4- Aracin yakit durumu nedir lpg de?
5- Sizce bu arac beklentileri karsilar mi ( sehir ici- arazi kullanimi yakit ve konfor olarak)
Bu arac hakkinda hic bir bilgim yok kullani
ci arkadaslar ve test etmis olanlar vereceginiz cvplari bekliyorum

Tesekkur eder iyi calismalar dilerim...

4965

Suzuki grand vitara 2 0 jlx a at 97901137903985569

43C1FBDF5E7C4F958C045929F065795C

Etiketler

Ynt: Suzuki Grand Vitara 2.0 Jlx-al Hakkinda Yardim...

son kasa vitaralarla malesef.. ne tür yada nasıl offrod yapmayı düşünüyorsunuz bilmem ama dağ bayır gezerim derseniz offrodd hafif belki olabilir ama asla ilerisi olmaz bir alt kasalar var onları düşünün derim

Ynt: Suzuki Grand Vitara 2.0 Jlx-al Hakkinda Yardim...

simurg2' Alıntı:
son kasa vitaralarla malesef.. ne tür yada nasıl offrod yapmayı düşünüyorsunuz bilmem ama dağ bayır gezerim derseniz offrodd hafif belki olabilir ama asla ilerisi olmaz bir alt kasalar var onları düşünün derim

Tesekkur ederim. Bende öyle düşünmeye basladm.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.