Tanışma Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KML Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,291
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 579,456
Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road)

Merhabalar

Ankaradan Melih 29 yasindayim. Offroad merakim beni buralara getirdi.

Sizlerle tanisip beraber Ankara ve cevresindeki organizasyonlar ile gezilere katilmakdan mutluluk duyarim.

Aracin resmini yukleyemiorum hata veriyor.

1998 model 5.2 G.Cherokee sahibiyim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Etiketler

Merhabalar

Sizlerle tanisip beraber Ankara ve cevresindeki organizasyonlar ile gezilere katilmakdan mutluluk duyarim.

Merhabalar

Merhabalar

Merhabalar

Surekli hata verdi bende israrla denedim olmuyor die megersem o arada msjlar gidiormus :smiley:

Surekli hata verdi bende israrla denedim olmuyor die megersem o arada msjlar gidiormus :smiley:

Ynt: Tanışma Köşesi (off-road)

Arkadaşlar selam,
ben Tarık Korkmaz,istanbulda yaşıyorum,iç mimarım,eşim fotoğrafçı,doğa gezilerimizi artık vitaramızla yapacağız,
bilgi ve paylaşımlar için şimdiden teşekkürler,
herkese selamlar.

20140601 154003

Herkese Merhaba,

İsmim : Kadir 30 Yaşındayım.
11 Haziran 2014 Tarihi itibariyle 1998 Model Grand Cherokee 5.2 Sahibiyim :smiley:

Yaklaşık olarak 3 aydır Off-Road ile ilgileniyorum.

Freelance olarak Web Yazılım işleri ile uğraşıyorum.

Herkese iyi forumlar dilerim.
Saygılarımla
Kadir DABAN

Aşağıdaki ise yeni dostum ABBAS ;)

20140611 110932

20140611 144051

20140611 144107

20140611 144116

Ynt: Tanışma Köşesi (off-road)

merhaba,
çiçeği burnunda bile olmayan,amatör,tecrübesiz,arabasına bile 1,5 aydır bir kez binebilmiş biriyim.Memletin uyanığı olarak,başta ucuza aldığımı düşünerek,eşe dosta havasını attığım bir L200 aldım.Magnum...Ucundan bir tutam dağ gezintisi yaptık paşayla.Topu topu 4 tekerlekli bir araçla asfalt dışı kullanımım bu kadar.Arabam hala tamirde;ustaya göre küçük bana göre büyük bir sorunu kaldı.Halledeceğiz inşallah.Hasretle bekliyorum bir tur daha atabilmeyi.

35 yaşında,evli,ticaretle uğraşan,Balıkesir-Edremit'te yaşayan,doğaya aşık biriyim.Görüşmek ve tanışmak ümidiyle;selamlar...

Serkan AKSU

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR