Tanışma Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KML Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2,291
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 579,727

Etiketler
Ynt: Tanışma Köşesi (Off-Road)

Merhaba ben gökhan istanbuldan 2005 jimny sahibi olacağım yarın inş :smiley: off road yapmak tutkum ki daha önce alakasız olacak ama babamın peugeot partnerıyla bunu yapmaya çalışyordum nerelere batıp nerelere çıktım ne traktörler gelip kurtardı gözü karayım kısacası veya deli diyorlar desinler :smiley: iyi böyle şimdi Allah kendi arabamı almayı nasip etti, yakın zamanda resimde ekleyeceğim uzun zamandır takipciyim bundan sonra inşallah sanal ortamı bırakıp aranıza katılacagım ...

kokner7' Alıntı:
Merhaba ben gökhan istanbuldan 2005 jimny sahibi olacağım yarın inş :smiley: off road yapmak tutkum ki daha önce alakasız olacak ama babamın peugeot partnerıyla bunu yapmaya çalışyordum nerelere batıp nerelere çıktım ne traktörler gelip kurtardı gözü karayım kısacası veya deli diyorlar desinler :smiley: iyi böyle şimdi Allah kendi arabamı almayı nasip etti, yakın zamanda resimde ekleyeceğim uzun zamandır takipciyim bundan sonra inşallah sanal ortamı bırakıp aranıza katılacagım ...

dostum hayırlı olsun alırken mutlaka kontrollerini yaptır heyecanla unutma sakın aracını alınca grubumuzun aktivitelerinde senide aramızda görmek isteriz (fakülte offroad grup FAKOFF)

çok teşekkür ederim aracı aldım tüm bakımları vs. hepsini kontrol ettim 120binde olmasına rağmen sorunsuz cıktı sadece biraz sağa çekme yapıyo ona baktırıcam konyadan istanbula 100-140 km hızla geldim virajlarda sıkıntılar yaşadım ama dana gibi bağırmasına rağmen gitmem demedi :smiley: lütfen gezilerden ve etkinliklerden benide haberdar edin tanışmak ve bu tutkuyu birlikte yaşayıp yaşatmak istiyorum

Merhaba,

Adım Erman Tüfekçioğlu. 1969 doğumluyum. Yakın zamanda bir land cruiser lj70 edindim. ufak ufak toparlatıcağım. forumu takip etmekten çok zevk alıyorum ve sürekli bir şeyler öğreniyorum.

Umarım aktivitelerde yüz yüze tanışma fırsatımız da olur.

Saygılar

Merhaba tanısma formunu gec de olsa gordum ben ali osman üdürgücü inşaat yük. mühendisiyim , nurmet inş demir çelik a, ş sahibiyim , 2006 yılında basladıgım offroad seruvenıne memleketım olan k.maras ta 2010 yılında bır kac arkadasımla MAROFF klubunu kurduk , kulubumuz cok kısa bır surede buyuyerek bolgedekı en guclu kluplerden bırı halıne geldı , 2006 ylında mutsıbıshı pajero ıle basladıgım offroad seruvenın daha sonra toyota vx80 dubai ıle devam etdi , arada bır grand charoke 5,9 alsamda, en son yarıs hastalıgı sardı bır anda bızı; su anda charoke xj yarıs arabam ozel yapım herseyıyle orjınal parcalarla yapılı cıft kılıtlı tar oto tarafından modifiyeli bu arada bana 7 bırıncılık ıkıde de 3. kazandırdı , bıde kamp arabam toyota vx 80 le her yerde yoldan gonullu cıkıyorum , hepınızı saygıyla selamlıyorum , 26 mayısta bır cok offroad kulubunun katılacagı tanısma yarıs ve boıl eglencelı etkınlımıze beklerızhttp://www.gezenbilir.com/index.php?topic=83792.220

60028 442691033874 662223874 5058024 859275 n1

188695 1881796132938 1482378903 32090426 7499970 n11

224530 197537143635208 100001367702683 457346 1933996 n1

300795 187425731335644 100002046556149 429296 1179819468 n11

196511 117113421700209 100002046556149 130431 3934302 n11

Merhabalar ben İstanbul Çatalca Karacaköy'den Erkan.. 1970 doğumluyum.. oto kuaförüyüm.. cj5 ve Ducato Maxi van kullanıcısıyım.. bulunduğum bölgenin doğası off road için inanılmaz parkurlara sahip gelen arkadaşlar bilir.. eğer buralara bir gezi tertip edilirse elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım..

merhabalar.
ismim güntaç gümüş. istanbul kadıköyde yaşıyorum. dişhekimiyim.aracım 1984 fj40 şasesinde 3b motorlu bir bj40. ben ona fbj40 diyorum. aracımın resmi avatarımda olan resim. herkese keyifli sürüşler dilerim...

Merhabalar herkese

Ben Efecan Çelik ODTÜ fizik bölümü 3. sınıf ögrencisiyim yani Ankara da ikamet etmekteyim.Kendime ait herhangi bir off-road aracım yok ama Aydın da köyde büyümüş bir çocuk olarak dağ toprak olmadan yapamıyorum :smiley::smiley: siteyi fark ettikten sonra sürekli takip etmeye başladım bir de bi Defender merakı başladı ki sormayın.
Dediğim gibi aracım yok ama katılabileceğim organizasyonlarınıza katılmak beni inanılmaz mutlu eder hepinizle tek tek tanısmak ümidiyle

Selam,

İzmir den Fırat Varol. Yeni aldığım 1996 Suzuki Samurai aracımın hazırlıkları devam ediyor. İzmir'de usta ve parça bulmak gerçekten çok zor. İstanbul'dan bana yardımcı olan Dursun Usta'ya ayrıca teşekkür..

Tüm Gezenbilir ailesine selamlar..

77_34_35' Alıntı:
Selam,

İzmir den Fırat Varol. Yeni aldığım 1996 Suzuki Samurai aracımın hazırlıkları devam ediyor. İzmir'de usta ve parça bulmak gerçekten çok zor. İstanbul'dan bana yardımcı olan Dursun Usta'ya ayrıca teşekkür..

Tüm Gezenbilir ailesine selamlar..

Önemli degil Fırat yardımcı ola bildiysek ne mutlu bize

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,455
Kayıtlı Üye Sayımız
172,108
Kaydolan Son Üyemiz
desiredesire

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR