Tcdd - Bisiklet İlişkisi Kampanya Destekleyiniz Lütfen

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan mawi1 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 0
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 6,103

mawi1

Yeni Üye
Arkadaşlar konu olarak trekking e uygun olmasa da kardeş sporlar olduğunu düşündüğüm bir konuyu takipçisinin daha fazla olacağını düşündüğümden konuyu bu başlık altına açma gereği hissettim.

Birkaç gün önce change.org da başlattığımız bir imza kampanyası ile ilgili destek toplamak amacıyla duyuruyu burada da yapma gereği duydum.

Gezmeyi, görmeyi bir yaşam biçimi haline getirmiş olan biz doğa aşıkları bu tutkumuza yeri geliyor ayaklarımızın üzerinde gidiyoruz, yeri geliyor iki teker üzerinde gidiyoruz, yeri geliyor bir yelkenlide gidermeye çalışıyoruz doğaya olan bu açlığımızı.

Başlattığımız kampanyanın amacı bisiklet kullanan büyük bir kitleyi TCDD nin yapacağı iyileştirmeler ile trenlerde seyahat edebilmesini sağlamak. Bu konuda gezenbilir ailesinin değerli üyelerinin desteğini bu kampanyadan esirgemeyeceğini düşünüyorum.

Kampanyayı imzalamak elimizden gelen en kolay yardım bence. Kampanyanın paylaşımını sosyal medyada yaparak desteğinizi kat kat arttırabilirsiniz.

Daha şimdiden bütün bisiklet kullanan, gezenbilen ve doğada olmayı seven arkadaşlarım adına her bir paylaşım için tek tek teşekkür ederim.

Kampanya mesajı...

https://www.change.org/tr/kampanyalar/t-c-d-d-m%C3%BCd%C3%BCrl%C3%BC%C4%9F%C3%BC-demir-atlar%C4%B1m%C4%B1z%C4%B1-demir-yollarda-ta%C5%9F%C4%B1man%C4%B1n-%C3%B6zg%C3%BCrl%C3%BC%C4%9F%C3%BCne-kavu%C5%9Fmak-istiyoruz

"Son yıllarda artan bisiklet kullanımı sonucunda bu konuda birçok eksiğimiz olduğunu farkeden büyük bir toplum oluşmaya başladı. Sürekli büyüyen bu toplumun en temel ihtiyaçlarının dahi henüz karşılanamadığı bir süreçten geçmekteyiz. Bu ihtiyaçlara cevap verebilmek için Belediyelere, Karayolları Genel Müdürlüğü'ne çok büyük sorumluluklar düştüğü gibi, T.C.D.D'nin de konuya gereken ilgiyi göstermesi gerekmektedir.

Bu kampanyaya vereceğimiz her destekte Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları'nın şehirler arası tren hatlarında bisiklet taşınabilmesi için yapacağı yeni uygulamalara bir adım daha yaklaşmış olacağız.

Demir atlarımızı demir yollarda taşımanın özgürlüğüne kavuşmak istiyoruz.

Saygı ve sevgiler."

Etiketler
Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

SON KONULAR

Geri