The Cozz Camping'de Bahar Partisi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan cengo1965 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 44
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,515

Etiketler
Ynt: The Cozz Camping'de Bahar Partisi

Sayın Cengo1965,
şenlik hakkında daha açıklayıcı bilgi verirseniz gelmeyi düşünen kampçılar için daha faydalı olur.

Şenliği siz mi düzenliyorsunuz, kim düzenliyor, ne zaman başlayıp ne zaman bitiyor, koşulları nelerdir, katılım herkese açık mı değil mi, katılım ücretli mi, ücret ne kadar gibi sorular herkesin kafasında oluşuyordur.

Şenliğin duyurusunun yapıldığı sitede de bu konu hakkında yer ve zaman dışında bir bilgiye ben rastlayamadım.

Selamlar,
Bende şenligi duyurusu yapilan siteden ogrendim, katilimin herkese acik oldugu konusundan baska bilgiye sahip degilim detaylari ogrenebilirsem keyifle paylasirim.

The Cozz'un düzenlediği etkinliğin duyurusu aşağıdadır.
Ancak etkinliğin isminin "karavan şenliği" filan olduğunu sanmıyorum, duyuruda bu yönde bir ibare yok.

[attachment=1]

Cozz senlik

Nerede "Şenlik" yazıyor?

Görsel malzemeye verilen isimden bahsediyorsanız, o benim görsel malzemeye kendi verdiğim bir isim, oraya yazacağım döküman ismi etkinliğin şeklini mi bellrliyor?

Duyuruda yazılandan ben bunun özellikle bir "karavan şenliği" olduğuna dair bir izlenim edinemedim. Eğer sizin fazla bilginiz varsa paylaşırsanız sevinirim.

Rezervasyon yaptirmamak icin karavan aldim. Rezarvasyon lafi bir garip geldi bana. Senlik lafi cok dert degil. Gitmeye yer ariyordum. Hava iyi olursa gidecegim.

Sn. Ozdal Gungor,
"Şenlik" lafinin size bu kadar dert olmasini anlayamadim, adi ne olursa olsun bir etkinlik var boyle bir etkinligin sadece sizin tekelinde oldugunu ima ve ifade ediyorsunuz gibi geldi umuyorum ki bana oyle gelmistir , lutfen tarziniza tavriniza dikkat etmenizi onemle rica edecegim hic hos degil, ben bir duyuruyu paylastim sitenizde (ozellikle sitenizde diyorum) tam bir kiraci ev sahibi formunda davraniyorsunuz, dusmanlikla bir yere varilamayacagi kanaatindeyim ya orasi ya burasi tavri bu foruma yakismiyor. Yazdiklarimi begenmeyeceginiz malumum,sizi mutlu edecekse o ş.... ile baslayan kelimeyi bir daha kullanmam, tartismak istemiyorum anlayisiniz icin tesekkurler uzatmazsaniz sevinirim.
K.Cenk Gursel

Sayın K.Cenk,

öncelikle yazılanları doğru okumanızı ve anlamaya çalışmanızı tavsiye ederim.

Birincisi bana dert olan herhangi birşey yok, bunu bilin, içiniz rahat olsun.

Gezenbilir.com arşiv niteliği taşıyan bir forum, bu foruma yarın bir gün birisi girip birşeyler araştırdığı zaman karşısına konuyla alakası olmayan şeyler çıkmaması için veya aradığına daha çabuk ulaşabilmesi için konu başlıklarını ve içeriğini olabildiğince konuyla alakalı tutmaya çalışıyoruz. Olay bundan ibarettir. Bunun sorumluluğunu ve özeni konuyu açan kişi göstermediği zaman da iş moderatörler olarak bize düşüyor. Ancak bu sorumluluk anlayışı içinde bir "dert olması"ndan söz edilebilir, ki bu da doğrudur.

Ortada bir etkinlik var, bir etkinliğin 3-4 adı olmaz: "Hoş Geldin Bahar Partisi", "Bahar Hoşgeldin Partisi", "Bahar Partisi" ve sizin yazdığınız "Karavan Şenliği"... Nitekim bu forumda, "Hoşgeldin Bahar Partisi" şeklinde bir arama yaparsanız bunun başka bir etkinliğin ismi olduğunu görürsünüz.

Bir etkinlik yapmak, benim, bizim veya başka hiç kimsenin tekelinde olamaz, böyle bir sonuca varmanız ilginç. Ancak bazı etkinlikler isimleriyle anılır, yani "ismi herneyse" demek biraz konuya gösterilen özeni ve önemi ortaya koyar. Ve karmaşaya yol açar, gereksiz tartışma yaratır. Bu yüzden tavrımda ve tarzımda herhangi bir uyarı almayı gerektirecek bir yanlışlık görmüyorum. Aksine sizin, seçtiğiniz kelimelere dikkat etmeniz gerektiğini düşünüyorum. "Ev sahibi-kiracı..." , "düşmanlıkla" derken neyi kastettiğinizi hala anlayabilmiş değilim? Ben bu forumun moderatörüysem müdahalem kaçınılmaz.

Uzatmayarak sizi sevindirmek isterdim, ama yazdıklarınızın yanlış olduğunu ve açıklanması gerektiğini düşündüğüm için yazmak zorundaydım. Siz yazıp yazıp, sonrasında "tartışmak istemiyorum, uzatmak istemiyorum" dediniz diye yazdığım şeylerde haklı olduğumu açıklamamdan vazgeçeceğimi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Her konu gerekirse uzayabilir.

Yanlış anlaşılan şeyler, doğru anlaşılıncaya kadar açıklamak hepimizin sorumluluğunda olan birşey.

Sayın özdal,evlatlarımız 50 yaşınada gelse,ayrı şehirlerde ayrı mekanlarda yaşasada,ölünceye kadar gözlerimiz üzerindedidr.Nedenide bizden bir parçadır,üzerlerinde zaman zaman canımız pahasına verdiğimiz emeklerimiz vardır.Eeee koca adam oldu artık baksın başının çaresine diyemeyiz.
Bu foruma katılımım çok yeni olsada,eski zamanlarınıda karıştırarak sizin burada verdiğiniz emekleri gördüm.Burasıda sizin evladınız olmuş.Moderatörlükden ayrıldım demenize rağmen saldırılara göğüs germenizde bunu gösteriyor.Evladına kol kanat geren her babaya bir İNSAN olarak yarımcı olmak bence bir İNSANLIK görevi.
Terk ettikleri yerleri ateşe vererek vererek bırakanları tarih çok gördü.Fakat o yangın yerlerini oraları sevdiği için tekrar eskisinden daha güzel hale getirenleride çok gördü.
Yazılanları okuduğumuzda bu forumu seven insanların çokluğu bariz.Bizler belki VİP lik payesine erişememiş münübüsçüleriz fakat hepimizin kalbi sevgi ile dolu.Hatta karavanı bile olmayan fakat içinde karavancılık ateşi yanan gezginlerin bile konuya müdahil olmaları bunu gösteriyor.
Sizden ricam evlat sevgisi ile sevdiğiniz bu forumu sonuna kadar koruyun.Bizlerde sonuna kadar yanınızdayız. saygı ve sevgilerimle. Abdi uçar

Bu arada,Bahar şenliği etkinliği VİP CARAVAN tarafından düzenlendiğine göre,VİP CARAVAN nın açılımıda,çok özel karavan veya çok özel karavancı anlamına geldiğine göre,MÜNÜBÜSÇÜLER katılamaz sanırım.Bir büyüğümüz ''ne olursan ol yinede gel'' yeri olmadığını açıklık getirdiğine göre,haddimizi bilmemiz gerekir. Saygılarımla

Pinokaravan tarafından yapılmakta olan karavanımı kısmetse ay sonunda teslim alacağım.Geçtiğimiz hafta sonunu Pinokaravan sahibi Farukcum ve aialesi ile Şilede başka bir kampingde beraber geçirdiğimde bittikten sonra karavanı koyacağım kamping alanları hakkında keşif bilgisi edinmeğe koyulmuştum , Farukla biraz da o nedenle böyle bir yerde birlikte olduk..
Bu gece de bu web sitesini incelerken bu sayfalarda ilk kez Şile civarında olan The Cozz camping'in varlığından haberim oldu ve web sitesine bir hızla dalıverdim....Çünkü Şile yakınlarında şöyle nezih bir campinge öyle ihtiyaç var ki..
GSM tel.ma cevap veren Murat beyle Cozz hakkında uzunca konuştuk..Ve yarın kampingi görmeğe karar verdim..
Umarım aradaığım yeri bulmuş olurum..

Arkadaşlar,

bu haftasonu The Cozz Camping'de düzenlenen bahar partisine katıldım. Vipcaravan'ın çabasıyla toplanmış olan o kadar karavanı bir arada görmek etkileyiciydi. Soğuk hava ve rüzgara rağmen yaratılan sıcak ortam, canlı müzik, samimi sohbetler ortamı ısıtmaya yetti bile. Fotograf çekmiş olan arkadaşlar fotograflarını paylaşacaklardır sanırım.

Ben, bu etkinlik vesilesi ile, uzun zamandır görmediğim dostlarımı görme, forumlardan veya çevremizden ismen tanıdığım kişilerle tanışma, forumda yazışıyor olmanın yol açtığı yanlış anlaşmaların birbirimizde aslında herhangi bir kırgınlık yaratmadığını samimi sohbetlerle görme, gösterme fırsatını yakalamış oldum, bundan dolayı da çok mutluyum.

Dolayısıyla bu etkinliğin organizasyonunu üstlenen sevgili dostlarım Soner ve Fehmi olmak üzere, etkinlikte emeği geçen herkese yaşattıkları güzel haftasonu için çok teşekkür ederim.

Muhtesem bir haftasonu gecirdim. Herkese tesekkurler. Iyi soguk vardi. Yine de herseye degdi. Tesekkurler Soner. Canin cikti, cok yoruldun ama inan degdi. Sevgiler Insel ve Yagmur.

Görüntüler ve o denli çok karavancının birarada olması ne güzel...

Oğuz Bey fotoğraflar için teşekkürler.

Cavid Sezen

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.