toyota ln65 2013 model izmirden:)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ismail ursavaşlar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 23,693

ismail ursavaşlar

Yeni Üye
izmirde osman ustanın oğluyum bu güne kadar hep pist yarışları için koşturdum ama yanı başımda olan güzellikleri görmeden bi kaç kez offroad için girişimde bulundum ama pist ozamanlar daha tatlı geldi bana açıkcası ama hobimi toyotayı aldıktan sonra birazda lastik kosusu yerine çam kokusu olsun çamur olsun diye yavaş yavaş değiştiriyorum
Aracım 1987 model toyota ln65 ege bölgesi orman bölge müdürlüğünde 2000 yılına kadar görev yapmış ondan sonra kaderine terkedilmiş bizde ayaklandıralım dedik.

Etiketler
Ynt: toyota ln65 2013 model izmirden:smiley:

8635toyo2.jpg
[/URL][/img]

Merhabalar,
Arkadaşım aracın hayırlı uğurlu olsun.
Eniştem Orman Bölge Şefiydi Menemen'de 35 VU 196 plakalı araç onundu. Şöförü Muhhlis abi vardı biz ona BULUT derdik az gezmedik İzmir dağlarında. Bulut abi çok iyi bakardı resmen o dönemde teşkilatın en temiz araçlarından biriydi.
Türkülerel kalın, sağlıkla kalın.

İyi günler
Sy Ursavaşlar
İlgi ile taip ediyorum,kolaylıklar dileklerimle
Saygılar

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,464
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON MESAJLAR