Trekking Grupları (Marmara)

AyşeHicret

kemanlı mülteci
merhabalar, ilerleyen günlerde kocaeli ve civarında yapılacak bir etkinlik olursa katılmak istiyorum. bilgilendirme yaparsanız sevinirim.

YabanAkademi

Yeni Üye
Merhaba,
Yaban akademi olarak tüm doğa sporlarını destekleyip aynı zamanda eğitim ve Yaban TV de programlarını yapmaktayız.
Akademimizde doğa yürüyüşü, hayatta kalma, dalış, okçuluk,atıcılık,köpek eğitimi, balıkçılık,off road, oryantiring, Raftng ve trekking gibi bir çok doğa sporunun günübirlik ve sertifika eğitimlerini vermekteyiz.

İstanbul da Şehrin ortasındayız. Etilerde ki Yaban gezegenine bekleriz
yabanakademi.com

BULENT-T.T.

Travel Terminal Seyahat Merkezi
Web sitesi
www.travelterminal.net
İstanbul 'da faaliyet gösteren Seyahat Merkemizin çatısı altında, İstanbul'da yaşayan doğa severler için Yürüyüş Grupları oluşturmak istiyoruz. Bu anlamda katkı sağlayabilecek Tur liderliği ve Rota planlama yapabilecek tüm arkadaşlarımızı bu oluşuma destek vermeye davet ediyoruz.
Aramıza katılacak yürüyüş liderleri Hem bir ek gelir elde edecek hemde hafta sonlarını bambaşka yeni gruplarla birlikte eğlenerek yeni dostluklar kurarak geçirebilecek.

Bizimle iletişime geçmenizi rica ederiz. saygılarımızla,

Bülent BEK
Travel Terminal
0212 587 22 22

muallimm

Yeni Üye
Değerli doğa sever arkadaşlar uzun süredir doğa yürüyüşü yapacak gruplar arıyorum ancak bulamadım.Bu arada Pendik-İstanbul'da oturuyorum. Meb de İdareci olarak çalışıyorum.En güzeli buradan tüm doğa seven arkadaşlarla bir grup kurmak.Bu amaçla watsapp grubu kuralım.İlk adımı atmış olalım. Havalar ısınınca yürüyüşlere başlayalım.Selamlar,saygılar...

CampAndTravel

Yeni Üye
Merhaba:smiley:

Istanbul, Pendik'te yaşıyorum. Trekking için gruplara katılabilirim büyük bir zevkle:smiley:

Tun

Yeni Üye
Merhaba ,

Ben de katılmak isterim , İstanbul'da yaşıyorum yurtiçi - yurtdışı fark etmeksizin katılabilirim hafta sonu olursa tabi .

milky

Yeni Üye
Öncelikle merhabalar sitede böyle şeyler gördüğüm için çok mutluyum insanlar için güzel paylaşımlar yapıyorsunuz emeklerinize sağlık.

Caner AKSEL

Yeni Üye
selamlar. Ben Caner.... Bursa - Gemlik doğumluyum. delmece yaylası, erikli ve karlık yayları gezileriniz olursa eşlik edebilirim.

benetton

Yeni Üye
Bursa - İnegöl Belediyesinin hava ve iklim şartları ne olursa olsun düzenlemiş olduğu doğa yürüyüşleri var. Halka açık ve zorluk dereceleri genellikle normal mesafeler genelde 12-15 km ancak kimi zaman 16-25 km aralığına çıkabiliyor. En büyük avantajı tamamen ücretsiz olması belediye araçları gidilecek parkurun en yakınına kadar grubu çıkarıyor rehberler eşliğindede parkur başlıyor hatta bazı zamanlarda yiyecekleri bile dağıtıyor. Şayet Bursa veya çevresinde oturuyorsanız bu etkinliklere sizlerde katılabilirsiniz.
www.dostum.org.tr den sizlerde faliyet takvimine bakabilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
100,008
Kullanıcılar
167,851
Son üye
reseb

SON KONULAR