Trenle Türkiye Turu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan medford Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 390
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 95,028
Ynt: Trenle Türkiye Turu

boop' Alıntı:
paylaşımlar için teşekkürler. zaman bulduğumda ben de trenle seyahat etmek istiyorum. yazdıklarınız ve fotograflarınız güzel bir rehber olacak.
iyi yolculuklar
aslında türkiye de trenle gezilecek o kadar yer var ki benim gezdiklerim onda biri zaman ve para bol olursa 6 ay ayırmak lazım bu işe

Etiketler

Merhaba medford,

Ankara ile ilgili izlenimlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.. Biz de 9 Nisan-14 Mayıs tarihleri arasında Ankara'daydık.. Kale, Çubuk Barajı, Ulus her tarafı doyasıya gezdik.. Anı ve izlenimlerimizi gezi dönüşümüzde (muhtemelen kasım sonunda) Karavanlı Gezilerimiz bölümünde paylaşacağız.

Sağlıklı, huzurlu, mutlu geziler dileğiyle...

Ülker&Yavuz

egeli' Alıntı:
Merhaba medford,

Ankara ile ilgili izlenimlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkürler.. Biz de 9 Nisan-14 Mayıs tarihleri arasında Ankara'daydık.. Kale, Çubuk Barajı, Ulus her tarafı doyasıya gezdik.. Anı ve izlenimlerimizi gezi dönüşümüzde (muhtemelen kasım sonunda) Karavanlı Gezilerimiz bölümünde paylaşacağız.

Sağlıklı, huzurlu, mutlu geziler dileğiyle...

Ülker&Yavuz
ben aslen ankaralıyım ve ankarada oturuyorum ilerde ankara ile ilgili yerlerde paylaşacağım ayrıca karavanlı gezileri de büyük dikkatle takip ediyorum çok büyük bir hevesim var karavana ama şartlarım müsait değil hem işden dolayı zaman hem maddi olarak param yok

medford' Alıntı:
ben aslen ankaralıyım ve ankarada oturuyorum ilerde ankara ile ilgili yerlerde paylaşacağım ayrıca karavanlı gezileri de büyük dikkatle takip ediyorum çok büyük bir hevesim var karavana ama şartlarım müsait değil hem işden dolayı zaman hem maddi olarak param yok

Sevgili medford,

Her şeyin gönlünce olmasını diliyoruz..
Sevgilarimizle..

Ülker&yavuz

medford' Alıntı:
haftasonu yola çıkıyorum karsdan başlayarak doğu ve güneydoğu anadolu turu yapmayı planlıyorum bir haftalık dönünce görselleri paylaşırım görüşmek üzere

iyi yolculuklar...

Valla harikasın üstad. Öyle ya da böyle kafana koyduğunu yapman çok güzel. Bu sitede sanırım böyle kişilikleri tanımak en büyük artım olacak =)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,090
Kaydolan Son Üyemiz
senarif1

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.