Türkiye’de Üretilen Çekme Karavanlar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Akdeniz45 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 33
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,309

Etiketler

Türkiye’de çekme karavan üreticileri bu bölümde ürünlerini tanıtabilirler.
IMG 7560

www.survivorromork.com

tamamen kendi üretimimiz torsyonlu dingil isternirse fren seçeneği eklene bilir galvaniz şase çelik karkasa giydirilmiş alüminyum kompozit panel 4 mm. AT lastikler dingil koruması çamurluk koruması tavan bagajı güneş paneli cebi (iki panellik) iç dizayn da istenilen opsyonel parçalar sitemizde daha detayları mevcut

IMG 7570

IMG 7570

Doğa -macera tutkunları için imal ettiğiniz karavanın altı; dere yada derin su birikintileri geçişlerine uygunmu ?
Alt döşeme ahşap malzeme olarak görülüyor, suya karşı ne gibi koruma önlemi aldınız ?
Su yalıtım izolasyon malzemesi ile kaplama yaptınız mı?
Zemin çift kat arası taş yünü bu bitmeden önce çekildi ustaların pütür dediği malzeme ile kaplandı fotoları bende yok paylaşırım tabiki arazi için yapılan böyle kalmaz diğer detayları göstermek amaçlıdır

Hüseyin bey (umarım doğru hatırladım) çok iyi ettiniz bu başlık ile bakalım kaç kişi cesaret edecek ?

Öncelikle Gündoğdu karavan Mahmut Beyi bekliyoruz :smiley:

Selamlar, merhaba

Gündoğdu karavan hakkında duyduğunuz olumsuz birşeyler mi var? Yoksa iyi bir yer mi ? Öncelikle gündoğdu karavanı bekliyoruz derken bahsi geçen yer hakkında neyi söylemek istediniz ? Geçenlerde gittim görüştüm kendisiyle tanıştım. Birşeyler yaşadıysanız bizide bilgilendirin lütfen

Selamlar, merhaba

Gündoğdu karavan hakkında duyduğunuz olumsuz birşeyler mi var? Yoksa iyi bir yer mi ? Öncelikle gündoğdu karavanı bekliyoruz derken bahsi geçen yer hakkında neyi söylemek istediniz ? Geçenlerde gittim görüştüm kendisiyle tanıştım. Birşeyler yaşadıysanız bizide bilgilendirin lütfen
Merhaba,

Hayır Gündoğdu karavan ile ilgili olumsuz birşeyi şahsen yaşamadım , ne ürünlerini kullandım ne de bizzat tanıştım. Öncelikle Gündoğdu karavanı bekliyoruz dememin sebebi (leri) ;
1-Bu forumda yazılanları dikkate alan ve yanıtlayan neredeyse tek yerli üretici olması
2-Ürünlerine güveninin tam olması
3-Bizim (ya da hadi benim diyeyim) kafamdaki birçok soruya henüz tam olarak yanıt vermemiş olması.

İşte bu sebeplerden kendisini buraya bekliyoruz diye özellikle belirttim.

Merhaba,

Hayır Gündoğdu karavan ile ilgili olumsuz birşeyi şahsen yaşamadım , ne ürünlerini kullandım ne de bizzat tanıştım. Öncelikle Gündoğdu karavanı bekliyoruz dememin sebebi (leri) ;
1-Bu forumda yazılanları dikkate alan ve yanıtlayan neredeyse tek yerli üretici olması
2-Ürünlerine güveninin tam olması
3-Bizim (ya da hadi benim diyeyim) kafamdaki birçok soruya henüz tam olarak yanıt vermemiş olması.

İşte bu sebeplerden kendisini buraya bekliyoruz diye özellikle belirttim.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Karavanımı gündoğdu'dan almak istediğim için içimi rahatlatmış oldunuz. tekrardan teşekkür ederim. iyi günler.

rica ederim , gündoğdu karavan ile ilgili tüm yazışmaları okuduktan sonra , bizzat ürünlerini gidip test ederseniz en azından okuduklarınız açısından da kontrol etmiş olursunuz. Hatta buraya görüşlerinizi , izlenimlerinizi de eklerseniz memnun oluruz.

İlk karavanım olacak onun için almadan önce güzel bir araştırma yapıyorum. Haziran ayında alacağım kısmet olursa. Hazirana kadar detaylı araştırmalar yapıp her konuyla alakalı bilgim olsun istiyorum. Bahsi geçen firmayıda bu tarz forum sitelerinden takip ediyorum. Şuana kadar herhangi bir problemle karşılaşmadım. Karavanıma kavuştuğum takdirde buraya görüşlerimi ileteceğim. Sağlıcakla kalın hoşça kalın

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.