Yapmadan Dönme

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan penguen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,459
Ynt: Yapmadan Dönme

Hepsi güzelde Silifkenin yoğurdundan sanırım bahsetmeyi unuttuk.Ben ve arkadaşlarım Silifkede yoğurt yemek değil resmen yoğurda bulanmıştık 1981 yazında Silifkeden satın alıp Taşucu Limanında iskelede yerdik ardından limana dalar yüzerdik.Öyle berraktıki parayı atıp dalıp çıkartırdık.
Bir arkadaşımız Silifkeden dalyandan getirdiği pavuryaları odun ateşi közünde pişirip yerdik tabiki ziyan etmeden.Kaç kişimi olurduk hiç saymadımki ateşi gören gelirdi nevalesiyle, neydi o günler.
 

Etiketler

Ynt: Yapmadan Dönme

Cennet-cehennemle ilgili küçük bir uyarı.İndiğiniz merdivenleri geri çıkmak zorundasınız o yüzden inerken göze alabileceğiniz kadar inin.Yoksa helak olabilirsiniz.Ve ileride cennet ismi size pek de cenneti çağrıştırmayabilir.=)
 

Ynt: Yapmadan Dönme

Ayrıca, Yerköprü şelalesi, ılısu şelalesi v gezende kanyonunu görmeden dönme.

Bu bölgenin diğer fotoğrafları bu linkte. http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=57433.0;topicseen

Yerkpr selalesi


Yerkpr


Lsu elalesi


Gezende kanyonu
 


Ynt: Yapmadan Dönme

Hayır ben pek düşmem zaten boyum kısa olduğu için avantajlıyım ama düşmemek için oraya buraya tutunup sonra da sıcaktan üzerimi çekiştirmekten çamurda debelenmiş gibi oldum.
 


Ynt: Yapmadan Dönme

Zaten müzik ve hayat tarzım nedeniyle genelde siyah veya koyu şeyler giyerim ama aile gönlü yapmak için uyguladığım bir istisnanın kurbanı oldum.Bir daha aile sözü dinlemek mi peh :D ( Aslında o kadar aşağı inme demişlerdi ama neyse =)) Zaten hafif bir merdiven fobisi oluştu sanırım bu olaydan sonra.
 Ynt: Yapmadan Dönme

mersinliyim ama bu yaşıma kadar gezende kanyonunu sayenizde öğrendim nasıl gidilir bana yol tarif edebilirmisiniz?
 Ynt: Yapmadan Dönme

Merhaba Pınar Hanım, aşağıda ki linkte gerekli bilgileri ve bölge fotoğraflarını bulabilirsiniz. Gezende kanyonu ve Yer köprü şelalesi dip dibe diyebilirim. Ilısu şalalesi ise aynı yerden 30 km kadar uzakta.
Link http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=57433.0

İyi günler dilerim.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,363
Mesajlar
1,517,075
Kayıtlı Üye Sayımız
172,021
Kaydolan Son Üyemiz
Hulk6171

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON MESAJLAR

SON KONULARGeri
Üst