Yaptım Oldu Sanırım.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AKIN ZORLULAR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,274
Ynt: Yaptım Oldu Sanırım.

Merhaba Akın bey

Güzel olmuş hemşehrim . Eline sağlık.
GÜle-güle güzel günlerde kullanmanı dilerim.

Etiketler

Keyifli gezilerde kullanmanızı dilerim. Aracın yan camları korunduğundan izolasyon bakımından zaafiyet oluşacağını tahmin ediyorum....Yan camlara özel perdelemeler düşünmeniz özellikle yazın sizi son derece rahatlatacaktır....
Kalın sağlıcakla

Akın bey merhaba karavanınız hayırlı olsun, el emeğiniz takdir edilecek cinsten. İzmir'de karavan camiasıyla tanışmak isterseniz bu Pazar günü (19 ocak 2014) Zigana rest.da İzmir kamp ve karavan derneğinin sabah kahvaltısı ve dernek olağan genel kurul toplantısı yapılacak. Sizi de orada görmek ve tanışmak isteriz.
Zigana restoran, adres: İzmir-Aydın karayolu üzeri No:174 Kısıklı-Menderes” tir.

Supermis usta. Ellerinize saglik. Allah kaza bela vermesin

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Merhaba uzun zamandır işlerimden fırsat bulup siteye giremedim .
Arka kapı iptal değil yatak altını bagaj olarak yaptım uzun olan ekipmanları koyuyorum.
Araçı henüz trafiğe çıkarmadım şu an projesi çiziliyor kdv dahil 375 tl alt takım hazır sadece direksiyon kutusu almam gerekiyor daha sonra yaptığım malzemelerin ve harcamalarımı kalem kalem yazacağım tüm cevap veren dostlara teşekkür ederim.

Bu arada izmir grubundan metin Altın ve serkan Güranç abi karavan almama gaz vererek sebep olmuş fakat yapım aşamasında hiç ortada görünmemişlerdi fakat teknik desteklerini telefonda benden eksik etmedikleri için onlara çok teşekkür ederim :smiley:

Hayırlı olsun; çok keyifli olmuş!

Çekmecelere kilit takmak faydalı olur; seyir esnasında açılıp dökülmesini önler.
Bir de arkaya motosikleti yüklemek için aparat koyabilirseniz hem karavan hem motosiklet keyfi birarada çok güzel olur.

Karavan aldıktan sonra geçen yaz motosikleti hiç kullanmadım ama bu motordan vazgeçtiğim anlamına gelmiyor. Motorcu bir kere rüzgarı aldı mı eli ayağı tuttuğu sürece sürer. Motokaravanım olunca gittiğim yerde motosiklet/atv kullanacak şekilde planlarımı yaptım bile :smiley:

Maliyetleri yazarsanız çok sevinirim.

sevgiler,

Merhaba uzun süredir yazamadık kusura bakmayın.
Aracın makina mühendisler odası evreğını o zamanlarda 350 tl gibi bir rakama yaptırmıştım .
sonrasında 1 yolcu kapasiteli vize alarak yollara çıktım sonrasında ağır sigorta şartlarının ilk başında 13.000 tl sigorta bedeli çıkınca trafikten çekip sattım.

13 bin liraya her yil en luks 3 ayri otelde 1 aydan daha fazla zaman geciririm !!!! Yuh artik ya bi karavan hevesi sarmisti beni de daha dakika 1 gol 1 hevesim soldu :(

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,431
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR