Yaptım Oldu Sanırım.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan AKIN ZORLULAR Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 32
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 37,283

AKIN ZORLULAR

Yeni Üye
Yer
İzmir
Merhaba Biraz kendimi tanıtayım .

Akın ZORLULAR 1975 doğumlu elektronik işi ile uğraşan evli 2 çocuk babası İzmir'de^İzmot İz Bırakanlar motosiklet kulübünün 5 yıldır başkanlığını yapmakta olana biri.

Karavan her zaman ilgimi çeken bir hobi olarak aklımda yer almıştır. Son zamanlarda zannediyorum zamanı geldi diye düşünmüş olmalıyım benimle ortak fikirde bir arkadaşım olan Hacı Mahmut MATARA ile ortak düşünerek M25 İveco almaya karar verdik ve araştırmaların sonunda İstanbuldan bir İveco aldık. Arkadaşımızın işyeri olan İzmir Ata sanaiye getirip gerekli tadilatlara başladık.
tamamı kendi el işçiliğimle yaptığım karavanımıza 3 ustanın eli değdi bir yer döşemeci iki klimacı üç boyacı geri kalan tüm işçilik tamamen benim işçiliğimdir. şimdi resimleri paylaşıyorum yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

20130731 213920

20130731 221831

20130731 222451

20130731 222551

Ekli dosyalar

• 20130725_194542.jpg
    20130725_194542.jpg
    149.4 KB · Görüntüleme: 758

Etiketler
Ynt: Yaptım Oldu Sanırım.

Akın bey, karavanınız hayırlı olsun. Ben de kendi karavanını yapmak isteyen biri olarak fotoğraf ve yorumlarınızı merakla bekleyeceğim. Proje ve diğer prosedürleri nasıl hallettiğinizi de paylaşırsanız sevinirim.

Her motorsikeltci sonunda karavancı olacak

İzmir kamp karavan derneği ile iletişim kurup, destek ve yardım alabilirsiniz.
Özellikle ruhsat-proje aşamalarında yardımcı olurlar.

Sağlıcakla binin.

Teşekkür ederim hem motor hem karavan ikisi bir arada şimdilik :smiley: Siteye resim yüklüyemiyorum resim yükleme limitimi var?

20130912 015644

20130907 015617

20130907 015644

Gayet güzel bir karavan olmuş tebrikler. Bence karavan için bir numaralı araçta midibüs zaten. Bu arada trafikle ilgili yasal konularda ne yaptığınızı da anlatabilirseniz süper olur. :smiley:

Selamlar.
Aracınız benim ilgilendiğim sınıfta, hayırlı olsun.
Eğer biliyorsanız, bu araçların ağırlığı nedir, şayet varsa istihap haddi nedir, ve araç iç genişliği nedir acaba.?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,444
Kayıtlı Üye Sayımız
172,099
Kaydolan Son Üyemiz
Attorney58

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR