Yasaklar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ihdiyar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 14
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,473

ihdiyar

Ana Kamp
Arkadaşlar söylemiştim daha önce bir dodge hayalim var ama bunu gerçekleştirmek de biraz sıkıntım var maddiyatın yanında yasal sorunları da göz önüne almam gerekiyo ama tam bi bilgim yok sizden bu konuda biraz bilgi rica etcektim şimdiden saolun...
S100 alma planımın saçma olduğun savunanların en önemli ve ilk dayanakları trafikde kullanamıycağım oluyo. ank yaşıyorum ve en kötü olasılıkla bile kızılay civarından ( içinden değil ) geçmem gerekebecek bu arabayı aldığımda ve bana söylenenlere göre bu araçların buralara ( bulvarlara yani ) girmesi yasakmış biraz daha yolu uzatırım dediğim de de her kavşakda başıma bela olcağını söylediler... bu citti bi heves kırıklığı yaşattı bende çünkü çok param yok bir araç alabilrim ve bundan maksimum fayda sağlamak istiyorum ve hal böyleyse yani ben bu araçı sadece hafta sonları şehir dışında kullanabilceksem tam olarak benim ihdiyaçlarımı karşıladığını söyleyemem. bu konuda beni aydınlatırsanız çok memnun olurum...
biraz umut verici şeyler olsun lütfen...

Etiketler
Ynt: Yasaklar

Sadece buralara giremiyosunuz şehrin geri kalanı serbest, ;D ;D ;D ;D
ruhsatında kamyonet yazan van,panelvan,kombi,vs için geçerli aracınız ister mercedes vito ister vw transporter isterse anadol kamyonet olsun fark etmiyo

Untitled 1

:s bahsi geçen bir çok cadde benim güzergahım üzerinde tabi aracı ümitköy üzerinden inceğe ordan da çankayaya getirmek her gün zor gelmesse :(

konuyu biraz daha esnetip fikrinizi tekrar almak istiyorum.
Şehir içinde de kullanabilceğim arazide bi o kadar rahat olcak bir araç tafsiye edermisiniz...
Ben inşşat teknikeriyim ve hem şehir içi hemde şehir dışı şantiyelere ulaşmam gerekiyo zevkin yanında biraz da ticarı bi durum sayılır bu.
mümkünse buna uygun bişeyler savsiye ederseniz sevinrim.
Not: uzun yola uygun olmasıda çok işime gelir ;)
saolun şimdiden...

Pek duygusal bi adam olduğum söylenemez odünç alcam sen aracın yanı sıra ne kadar ödünç alcamı da söylersen çok iyi olur aslında...
elimdeki parayı aldığım araca harcamak için bekletmeyi planlıyorum...

Size suzuki vitara önerebilirim hem şehir içi hem şehir dışı hemde arazi için yalnız parça ve servis bayagı bi canınızı yakabilir,
3 5 yılda bir kaporta aksamının çürüklerini yaptırırım araçtan ve çevreden ;D ;D ;D bu daha önemli seslere kuklarımı tıkarım derseniz enjektörlü lada nivada bir alternatif,opel frontera vs demek isterdim ama onlar vitrin süsü.

CEM bana mail adresini verebilirsen senin başını biraz daha şişirmek istiyorum :D mümkünse tabi...

fiyat aralığı belirtirseniz daha yakın öneriler bulabiliriz sonuçta s100 dahi modeline göre 6000tl den 15000 e degişir hatta yeniler daha pahalıdır.benim anladıgım kadarıyla çok fazla lüx aramıyorsanız dizel bir landrover 110 kasa işnize çok avantaj katıcaktır modeline göre uygun fiyatlarda bulabilirsiniz hemde gerçekbir 4x4 araçla tanışırsınız tabi bir sürün hoşunuza giderse...saygılar.

21122008186

03

Gizli zirhli 04

10 bin civarında araç için ayırmayı planlıyorum biraz da harcama yapabilceğimim göz önüne alarak bu rakamı veriyorum... bu araca forumda bol bol bakma imkanım oldu aşıı çok fargo ya benziyo görünüş olarak ama güç olara biraz daha ilerde sanırım bunu düşünebilirim sadece tırafikde sorun çıkmıycana emin olmam gerekiyo. Sonuçta her ne kadar uzun yollar yapıp arazilerde gezcek de olsam şehrin merkezine de girmem gerekcek...
Son bişey sormak istiyorum nissan navara lar bu yasağa girmiyolar mı tırafikde çok gördüm de....
saolsun şimdiden işe yarar şeyler gördüm sayenizde....

bu arada S100 den 15 bine de var 43 binede...
http://www.sahibinden.com/dodge_4_4_boylesi_yok_hani_tek_derlerya_oyle_yani-90WQQaXQQ18568253WQQpXQQdisplayitem#
şuna bi bakarmısınız benim param yok bunu almaya ama verilirmi bu kadar para bu hale getirmem dahamı masraflı olur dahamı karlı çıkarım işin içinden...
konuyu biraz dallandırdım kusura bakmayın...

siz landroveri biraz araştırın trafige çıkması muhtemel tabi pic-up larıda var ruhsatta ne şekil yazıldıgı önemli.piyasada çok var rahat bulursunuz.ben cj5 ten anladıgım kadar 110lardan anlamam lanroveri portalın araçlar kısmından detaylı ögrenmenizi dezavantajlarını sormanızı tavsiye ediyorum.satılık ilanındaki s100de inceledim güzel çalışılmış dodge için emsalsiz ama fiyatı modeline göre çok 83 deyilde 93 olabilirdi yinede çok.üzerindeki donanımda çok ileri bir off-road modifikasyonu deyil sanırım.2.elde problem olur.tabi bu hale getirmenin zevki daha büyük.siz dodge iyi bir hayranı olmalısınız. peki yakıt arfiyatı ve cüssesi daha büyük deyil mi?navaraya gelince parayı veren düdügü çalar misali vergi yönünden lüx clasmanda oldugu ve fiyatı ile ne jipleri nede salon araçlardan farkı kalmıyo olabir navaracılara soralım derim.bir arac alırsanız sır meraktan seçiminizi görmek isterim kolay gelsin.

Teşekkürler araç sırf yeni ve pahalı diye öncenik tanınması bence çok ama çok saçma ama neler var buna gelene kadar ya neyse... Dodge hayalimi anlatmaya kaksal 1 2 saatimizi alır :D ona hiç girmiyorum ank yaşadığım sürece bu hayal olarak kalmaya deyecek ilerde tarihe atcam demekdir. landroveri benim için en uygun sanırım bu konuda biraz daha araştırma yapim sanırım bu araçla hem işimi görcem hem de dodge hayalimi biraz kısmen gerçekleştirmiş olcam saolun tekrar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,438
Kayıtlı Üye Sayımız
172,088
Kaydolan Son Üyemiz
TunaKarakaya

SON KONULAR

Geri