Yaşanılabilir Bir Şehir Için Yardım..

  • Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan pilattuM Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,183

pilattuM

Yeni Üye
Mesajlar
1
Tepkime Puanı
0
Merhabalar ,

- Öncelik olarak belirtmek isterim 'gezi ' yazılarınıza hayranım ; çünkü ciddi manada ülkemiz içerisinde en güzel yerleri en iyi şekilde anlatan bilgin kişilere rastlamak pekte mümkün olmuyor . Görüyorum ki bu forumda genel itibari ile şehirlerimiz ve şehirlerimiz içerisindeki doğal güzellikler ince eğirip sık dokunmuş .

Siz engin bilgilere sahip gezer arkadaşlarımızdan mümkün ise bir kaç konuda istirhamım olacak.

Yaklaşık 6 senedir Ankara ilinde devlet memuru olarak çalışmaktayım. Ankaranın kalabalık şehir hayatından ve bürokrasi yaşamından bıkmış durumdayım. Hayalimde deniz kenarına yakın , doğa ile iç içe akabinde yeşilliği ile ön plana çıkan bir ilçemize tayin aldırıp ilçeye yakın küçük köy-kasaba yerleşim yerinde hayatımı devam ettirmek istiyorum . Önerilerinizi bekliyorum ve şimdiden teşekkür ederim.
 

Etiketler
böyle şeyler konuşulduğu her zaman, Vizontele filminde ki belediye başkanının açılış konuşması gelir aklıma.

"İnsan memleketini niye sever? Başka çaresi yoktur da ondan. Ama biz bilirizki bir yerde mutlu mesut olmanın ilk şartı orayı sevmektir. Burayı seversen, burası Dünya'nın en güzel yeridir. Ama Dünya'nın en güzel yerini sevmezsen, orası Dünya'nın en güzel yeri değildir..."


selamlar.
 

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.


GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,360
Mesajlar
1,517,013
Kayıtlı Üye Sayımız
172,014
Kaydolan Son Üyemiz
yusufçınar

SON KONULARGeri
Üst