DOĞA SPORLARI OFF-ROAD KARAVAN DÜNYASI İKİ TEKER NAVİGASYON VE HABERLEŞME FOTOĞRAFÇILIK GEZGİNİN DÜNYASI GENEL KONULAR YARDIM İLETİŞİM

Yat Kiralama

'TİCARİ TURLAR' forumunda yatkiralama tarafından 13 Haziran 2017 tarihinde açılan konu 673 kişi tarafından okunmuş, 0 cevap yazılmıştır

 1. yatkiralama

  yatkiralama Özel yat kiralama

  Mesaj:
  1
  Alınan Beğeni:
  0
  Meslek:
  Organizatör
  Şehir:
  İstanbul
  Web Sitesi:
  http://www.yatkiralama.net
  İstanbul ve Boğazda turistik amaçlı geziler ya da her türlü bireysel ve kurumsal organizasyon için yat kiralama hizmeti verilmektedir. Kiralamalar saatlik, günlük ya da gecelik olarak istenilen tarih ve saatler arasında yapılabilir. Ancak gece geç saatlerde yapılması planlanan organizasyonlar için gündüz erken saatlerde personel yatı terk etmeden rezervasyon yapılması gerekir. Gündüz saatlerinde anlık olarak planlanan kiralamalar için müsait durumda olan yatlar varsa anlık rezervasyonlar da alınabilir.

  Yat kiralama süresi en az 2 saattir. 2 saatten daha az sürecek olan kiralamalar için de 2 saatlik kiralama ücreti alınır. Kiralama işlemleri yemekli ya da yemeksiz olarak yapılabilir. Firmadan kahvaltı, yemek ya da kokteyl menü hizmeti tale edilebileceği gibi lüks ve mega yatlar hariç dışarıdan yiyecek ve içecek getirilme imkanı da vardır. Yatların hareket ve bitiş noktaları olarak genelde bağlı oldukları sahiller ve buraya yakın olan yerler kullanılır. Yatların büyük çoğunluğu Bebek, Kuruçeşme, Arnavutköy ve Beykoz'da bağlı bulunmaktadır. İskele, marina ve benzeri ücret ödenerek yanaşmak mümkün olan yerlerin kullanılması talep edilirse, buralarda ödenecek ücretli müşteriler ödemekle yükümlüdürler. Firma, ücretsiz olarak kullanılabilme imkanı olan yerleri tercih eder.

  Organizasyon süresince boğazda gezilecek olan yerleri belirtmek gerekirse;

  Avrupa yakasında Yeniköy ile Beşiktaş
  Anadolu yakasında Beykoz ile Üsküdar arasında kalan kıyılar düşük hızda gezilmektedir.

  Bu güzergahın tamamının gezilebilmesi için en az 4 saat sürecek olan bir kiralama yapılması gerekir. 4 saatten az sürecek olan turlarda tecrübeli kaptanlar müşteri taleplerini de dikkate alınarak daha çok nereler gezilip görülmek isteniyorsa o doğrultuda sürenin yeteceği kadar bir güzergah belirlerler.

  Yatlarda sıklıkla organize edilen bireysel turlara örnek olarak evlenme teklifi, doğum günü partisi, evlilik yıldönümü, mezuniyet balosu, düğün organizasyonu, nişan töreni, fasıl eğlencesi, iftar yemeği, kahvaltı turu, akşam yemeği, yüzme turu ve yılbaşı kutlamalarını sayabiliriz. Kurumsal şirketler de en çok iş yemekleri, şirket toplantıları, motivasyon geceleri ve bayiler arası yemek ve toplantı organizasyonlarını yatlarda yapmaktadırlar.

  Yat kiralama fiyatları, menüler ve ekstra hizmet için ödenmesi gereken ücretler ile önceki turlarda amatör olarak çekilmiş fotoğraflar, videolar, kiralamayı yapan kişilerin en sık sorduğu sorular ve ayrıntılı cevaplarına erişim sağlamak için www.yatkiralama.net adresini ziyaret edebilirsiniz. Sitede bilmek isteyeceğiniz her şey yazılıdır. Siteye giriş yaparak kiralama işi için yapmanız gereken tüm ödemeleri detaylı olarak öğrenebilir, firmayla sadece seçtiğiniz yatın rezervasyon işlemini yapmak için iletişim kurabilirsiniz. Rezervasyon yapmak için, yat kiralama organizasyonuna ödeyeceğiniz toplam ücretin yarısını firmaya kaparo olarak göndermeniz gerekiyor. Yaz aylarındaki talep yoğunluğunu da dikkate alarak rezervasyon için elinizi çabuk tutmanızı öneririz!

  Şimdiden iyi eğlenceler..

  yat kiralama.JPG
   
  Son düzenleme: 13 Haziran 2017

Forumdaki Benzer Konular

Yükleniyor...

Ziyaretçilerin Bu Sayfaya Ulaşmak İçin Kullandıkları Kelime Aramaları

 1. tekne kiralama forum