Yerli Üretim - Araç Üstü Çadır İmalat ve Satışı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ilhami71 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 71
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 82,735
Ynt: Yerli Üretim - Araç Üstü Çadır İmalat Ve Satışı

cem kardesim dogru diyorsun ters monte ettik farkında olmadan daha sonrada degistirmedik kendim kullanacagım diyerek videolara gelince yeni model kalıplar yapıyorum yakında videolar da yukleyecegim.. ilginize tsk ediyorum..saygılarımla..

Etiketler

Ynt: Yerli Üretim - Araç Üstü Çadır İmalat ve Satışı

Son durumlar nelerdir acaba? Resim, fiyat ve özellik bakimindan değişiklikler hakkında bilgi alabiliriz...

Son durumlar nelerdir acaba? Resim, fiyat ve özellik bakimindan değişiklikler hakkında bilgi alabiliriz...

Fiyat nedir son yazinin ustunden 1 yil gecmis gerci

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ynt: Yerli Üretim - Araç Üstü Çadır İmalat Ve Satışı

Ellerinize sağlık güzel bir düşünce ve uğraş.

Videolar koyacağım demişsiniz fakat henüz birşey yok.

İstanbuldayım Bursaya yolum düşerse atölyenizede uğrayacağım.

Konuyu hortlatmak istiyorum müsaadenizle. İlgililer hala burada ise.

Bende 15 m3 ducato aracımın tavanına pop-up tavan yapıp, sürücü mahallinin arkasındaki tavan kuşağından sunroof benzeri 140x60 yırtık açıp yukarıyı yatak yapıp aşağıda daha ferah bir yaşam alanı oluşturmak istiyorum. Bu kapsamda pop-up tavan yapan birilerini bulayım dedim ufak çaplı araştırmamda transporter benzeri araçlara üretim yapan birilerini buldum ancak onlar için istenen fiyata bakınca benim ihtiyacım olan 260x140 ebatlarında bir çadırlı tavanın nerede ise normal bir karavan içi düzecek bir bedele mal olduğunu hesapladım. Bunun üzerine, kendim fiber bir kapak yapıp çadırcıda buna bir çadır entegre etmeyi gazlı ve makaslı piston eklemeyi düşündüm. ama yer sorunu ve vakit darlığı sebebi ile bu işin çok meşakkatli olacağına karar verdim. derken aklıma hazır fiber kabuklu araç üstü çadırı isteğime göre tabandan kesip araca entegre etmek geldi. bu seferde standart 120-130 x 190-200 ebatlarında ölçülerde üretildiklerini gördüm ve bana 260x140-150 fiber kabuklu konfeksiyon çadır üretecek üretici yada sadece bu ölçülerde bir kabuk üretecek bir üretici aramak icap etti. ve nihayetinde yıllar önce böyle bir konunun gündeme geldiğini görünce çok memnun oldum. Hala bu konu ile ilgilenen üreten birileri varsa bana hem fikir hem imalat konusunda nasıl yardımcı olabilir. Ayrıca şu ayrıntıyı da belirteyim. araç üstü çadırlar kapandıklarında dıştan mandallamak gerekiyor. ben içerden açtığım boşluktan bir kaç mandala müdahale ederek açma kapama işini halletmek istiyorum bu konuda da bana fikir verecek birileri varsa memnun olurum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,069
Kaydolan Son Üyemiz
KorayG

Çevrimiçi üyeler

Geri