Ynt: Toyota Camiası Kış Kampında Buluşuyor (05 - 06 Mart 2011)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan hsbasar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 2,729

Etiketler

Yoldaş bak bakalım gelmediğin için ne kaçırdın. ;D
[attachment=1]

Grnt0413

Malesef öyle oldu dostum, ;D
Başka yerlerde de çok alabalık yedim ama burada gerçek lezzetindeydi,1300-1400m rakımda kar suyunun içinde. ;)

ahh abi hem sizlerle tanışmak hemde o güzellikleri tatmak vardı ama ..... (acıh iltizar edek :D )

warmaster' Alıntı:
ahh abi hem sizlerle tanışmak hemde o güzellikleri tatmak vardı ama ..... (acıh iltizar edek :D )
Millet üzerinden şu uyuşukluğu atsın,yeni yer ve tarihle tekrar buluşuruz merak etme,hepsinin acısı çıkar orada. :D

Doğal benekli alabalık,yarasın dostum,
götürün tek başınıza.Muhabbetiniz bol olsun

vadili' Alıntı:
Doğal benekli alabalık,yarasın dostum,
götürün tek başınıza.Muhabbetiniz bol olsun
Sağolun da,ama biz sizi bekliyorduk,iptal olunca boşa gitmesin hazırlık dedik. ;)
Ama her zaman bekleriz,buyrun gelin,hatta bu hafta full karlı veriyor. 8)

İlgine teşekkür ediyorum,
bu muhabbet beraber olacaktı ,kısmet değilmiş,
Allah sağlık ve ömür versin,çok muhabbetlerimiz olur.

Erkan beyin aceleyle neden buluşmayı iptal ettiğini nihayet anladım,haftasonu neredeymiş acaba kendisi bir sorun bakalım ??? ??? ???

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR