Arama sonuçlarınız

1. taneryilmaz79

Defender Almak Istiyorum

merhaba henüz almadıysanız 1995 model 110 2,5 satılık bir araç biliyorum araç Aydın da

2. taneryilmaz79

Bende Defender 110 Ile Bu Hastaliga Giris Yaptim

Hayırlı olsun, çok keyif alacaksınız mükemmel bir araç , ben günlük olarak kullanmıyorum, herakşam karşısına geçip bir bakmadan eve çıkmam. Hafta içi bazen inip kısa bir tur yapıyorum , en azından çalıştırıp sesini dinliyorum :) Eşim hasta olduğumu düşünüyor :) güzel bir hastalıktır.
  3. taneryilmaz79

Ben De 110 V8 Ile Aranızdayım :)

Teşekkür ederim

4. taneryilmaz79

Teşekkür ederim , çok memnun olurum .
  5. taneryilmaz79

Lastiklerim yeni, eskiyene kadar kullanmayı düşünüyorum, araştırmadım ama benim lastiklere uyarsa bu jantlara geçeceğim, extrem işler yapmayacağım keyif için binmek uzun geziler yapmak istiyorum. Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

6. taneryilmaz79

Çok teşekkür ederim :)

7. taneryilmaz79

Çok teşekkür ederim :) Holley çok ayar ister, edelbrock tak unut deniliyor, bu nedenle Edelbrock düşünüyorum. Edelbrock için parça kodları ve site adresi verirseniz sevinirim. İlginiz için çok teşekkür ederim.
  8. taneryilmaz79

teşekkür ederim :)

9. taneryilmaz79

Hoşbulduk, iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Kusura bakmayın çok geç cevap yazıyorum. Sayfa çöktükten sonra moralim bozuldu uzun süre giriş yapmadım, tam ihtiyacım varken sayfanın çökmesi beni de çökertti. Kurtarılmasına çok sevindim. Benin aracımın motoru 3,5, verdiğiniz bilgiler için...

10. taneryilmaz79

Esas olan tecrübedir, sizlere sormadan birşey yapmam, ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim...
  11. taneryilmaz79

Teşekkür ederim :)

12. taneryilmaz79

Teşekkür ederim :)
  13. taneryilmaz79

Çok teşekkür ederim :) Mesajınızı okuduktan sonra sahibinden'e baktım, manifold dahil 3700 TL , ben de manifold dahil Amerikadan ithal 3900 TL fiyat aldım ( Edelbrock 500 cfm), henüz pazarlık yapmadım. Dediğiniz gibi işçilik çok önemli, bu işi İzmir'de yapacak iyi bir usta bulmam lazım...
  14. taneryilmaz79

teşekkür ederim, sürekli yazacağım.

15. taneryilmaz79

Amin. Çok teşekkür ederim. Böyle temiz olunca yapmak istediklerimde çok tereddüt ediyorum. elleyipte rezil etmeyiz arabayı inşallah. Allah sizede kaza bela vermesin, iyi niyetiniz için çok teşekkür ederim :)
  16. taneryilmaz79

Amin. Çok teşekkür ederim. Böyle temiz olunca yapmak istediklerimde çok tereddüt ediyorum. elleyipte rezil etmeyiz arabayı inşallah. Allah sizede kaza bela vermesin, iyi niyetiniz için çok teşekkür ederim :)
  17. taneryilmaz79

bu koltukları uygulayabilirmiyim. Land Rover a sordum İngiltereden getirmemiz gerekir dediler :( Otokarda varmı bilmiyorum.

18. taneryilmaz79

Merhaba :) 2010 yılından beri siteyi takip ediyorum ve neredeyse açılan konuların yüzde seksenini okumuşumdur. kısa bir süre önce site hesabımda sıkıntı çıktı bu nedenle yeni hesap açtım. İzmit doğumluyum ve Düzceli'yim, fakat işim dolayısıyla İstanbul , Konya ve son 5 senedirde Aydın dayım...
  19. taneryilmaz79

Aydın'da ve İzmir'de bulunan arkadaşlarla tanışmak istiyorum. aracımla ilgili yapmak istediğim çok şey var, destek olursanız sevinirim.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,122
Kaydolan Son Üyemiz
yatakli

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.

SON KONULAR