Arama sonuçlarınız

1. O

Dacia Duster At Lastik Secimi

Ynt: Dacia Duster At Lastik Secimi oldu kardeş o bahsettiğin araçtan bana 2 tane yaz:)

2. O

Duster'ımı Yükseltme Maceram

Ynt: Duster'ımı Yükseltme Maceram Güzel olmuş güle güle kullanın, yalnız aracınızı yükseltmemiş olsaydınız 215 70 16 ebatlı Cooper At lastiğiniz aracınızda sürtme yaparmıydı.
  3. O

DACİA DUSTER 4x4 137 HP YÜKSELTME 4.5 CM

Ynt: DACİA DUSTER 4x4 137 HP YÜKSELTME 4.5 CM resimde ki araç arazili olmasına rağmen egsoz bizdekiler gibi sarkık ve çirkin durmuyor öyle değil mi

4. O

Dacia Duster Muhabbet Köşesi

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi Bugün Trabzon koçmak Renault servisine gittim aracımın(duster 4*4) staplize virajlı yollarda sol ön taraftan ses geldiğini söyledim aracı askıya alıp baktılar herşey normal söylendi birde yolda bakalım dediler, bindik gittik bahsettiğim sesi duydular ama çok...
  5. O

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi bugün bende denedim esp asr yi kapatım fakat bir işe yaramadı servise gideceğim. yalnız bahsettiğiniz iyileştirilmiş vites kutusu gelince ses tamamen kesiliyor mu

6. O

DACİA DUSTER 4X4 ARAZİ PERFORMANSI VİDEO

Ynt: DACİA DUSTER 4X4 ARAZİ PERFORMANSI VİDEO http://www.youtube.com/watch?v=OWswEUR5C5Q http://www.youtube.com/watch?v=hYA8WpKOiOI

7. O

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi velizar bey inş. bahsettiğiniz gibidir yarın denemesini yapıp yazarım size teşekkürler
  8. O

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi velizar bey benim araç esp ve asr li ondan mı kaynaklanıyor yoksa
  9. O

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi mrb arkadaşlar bahsettiğiniz ses benim araçtan da geliyor henüz 4500km de bozuk zeminde viraj alırken takur tukur ses geliyor 2 aylık araç 2012 model bir araçtan böyle seslerin gelmesi canımı sıktı bunun dışında araçtan çok memnunum saygılar

10. O

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi araç 4*4 110 bg daha 1 aylık araç

11. O

Ynt: Dacia Duster Muhabbet Köşesi mrb arkadaşlar benim araçtanda sabahları yola çıkarken ikinci vitese geçince arka tarafdan lok lok diye bir ses geliyor bunun için hemen üçüncü vitese geçiyorum ses hemen kesiliyor, benim araçtan mı kaynaklanıyor yoksa sizlerin de başına böyle birşey...
  12. O

DUSTERİM VE LASSA SONOWAYS 2C İLE SINIRLARI ZORLUYORUZ

Ynt: DUSTERİM VE LASSA SONOWAYS 2C İLE SINIRLARI ZORLUYORUZ yoldan araçla ilk giden sen isen gerçekten çok başarılı tebrikler

13. O

Duster 85 DCI Chip Tuning Video

Ynt: Duster 85 DCI Chip Tuning Video valla başkaları ne söylerse söylesin ben onları bu saatten sonra duymam bile ben yaşadım gördüm:) aracı almadanda atıp tutan çok kişi vardı o yüzden çok kararsız kalmıştım ama şimdi gülüyorum. neyse ben o chip tuning olayını biraz daha araştırayım...
  14. O

Ynt: Duster 85 DCI Chip Tuning Video valla bilmiyorum hoca ne yapsak işte ben o ilk kalkışlara kafayı biraz taktım.ama onun dışında diyecek laf yok dün köye çıktım(of/trabzonluyum) ilk kez karla bir tanışsın istedim araç:) paletli zincirli araçların hareket edemeği yerleri auto modda çıktım...
  15. O

Ynt: Duster 85 DCI Chip Tuning Video mrb arkadaşlar öncelikle bende bir duster (4*4) kullanıcısıyım aracımı alalı 1 ay kadar oldu herşey çok iyi şimdilik sadece aracın ilk üç vitesi çok yavaş ışıklardan ilk kalkışta beni çok rahatsız ediyor bu durumu düzeltmek için araca chip atılsa düzelirmi...

16. O

Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi)

Ynt: Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) çok pahallı aldığımı sanmıyorum yazmış olduğum özelliklerin liste fiyatı üzerinden baya bir indirim yaptım ama benim aldığım fiyattan çok daha ucuza alanlar vardır muhakkak.
  17. O

Ynt: Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) çok teşekkür ederim, 49 250 tl 4wd 110 hb boşu, birkaç ekstralarla( esp+asr, güvenlik paketi,deri direksiyon ve vites topuzu,camurluklar, çamurluk üstü giydirme 4 kapı dahil, park sensörü, 4 cam rüzgarlık bunlarla birlikte 52 000tl buldu
  18. O

DUSTER SON DEĞİŞİKLİKLER

Ynt: DUSTER SON DEĞİŞİKLİKLER 2012 dustere değişiklik olarak jantlar karartılmış baya hoş olmuş birde eksozu daire değilde elips şeklinde yapmışlar:))

19. O

Ynt: Dacia Duster - 1.5 dci 110 Hp ( Yakıt Tüketimi) mrb arkadaşlar yaklaşık bir yıldır takip ediyorum bu aracı (duster4wd) yakıt konusunda gerek bu sitede gerek farklı kullanıcılardan duyduklarım ve gördülerim beni zaman zaman araç hakkında olumsuz düşünmeme neden oldu ama ben bu aracı...
  20. O

Dacia Duster Sahipleri Listesi

Ynt: Dacia Duster Sahipleri Listesi 1.ümiterkan (Dacia Duster 4x4 1.5 dCi 110hp ABS EBD ESP ASR 4AIRBAG)-RİZE 2.kahraman1520 ( Dacia Duster Laureatte 4x4 1.5 dcı 110 hp - Beyaz) ADANA 3.akirafes (Duster Duster Laureatte 4x2 1.5 dCi)-İSTANBUL 4.serkanefe (Dacia Duster 4x4 1.5 dCi 110hp, ABS ASR...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,471
Kayıtlı Üye Sayımız
172,123
Kaydolan Son Üyemiz
hitough

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri