Arama sonuçlarınız

1. T

Suzuki Vitara Boya ve İzolasyon İşlemleri (Resimli Anlatım)

Ynt: Suzuki Vitara Boya ve İzolasyon İşlemleri (Resimli Anlatım) Hüseyin kardeş eline sağlık çok güzel olmuş araç sade fakat şık baktıkça adamın hoşuna giden cinsten olmuş acaba kapı rüzgarlığı 3 kapılı vitaraya da olurmu siz satıyorsanız eğer parasını göndereyim bana da gönderin yardımcı...

2. T

Teknelerde Kullanılan Motorlar

Ynt: Teknelerde Kullanılan Motorlar bu bilgiler için teşekkür ederim benim de bilmek istediğm yamaha dıştan takma 20 at 93 model motoruma su pompası takımı nerden bulabilirim bu işlerle ilgilenen site varmı acaba yardımcı olursanız sevinirim aydın tayyareci.
  3. T

Suzuki Vitara 1.6 JLX Yağ Yakma Sorunu

Ynt: Suzuki Vitara 1.6 JLX Yağ Yakma Sorunu benim vitaranında (1600cc 1993 model enjeksyonlu 3 kapı) su kaybı var 3-5 günde bir plastik depoyu dolduruyorum benim usatada kapağı açıp bakmak gerek dedi, ona göre ufak bir çürme olmuş ordan kaçırıyor yaklaşık maliyetide 1000 TL diyor napmak gerek...

4. T

Lastik Hava Basıncı Yardımı

Ynt: Lastik Hava Basıncı Yardımı slm ben 225 -70 -15 taktırdım 3 kapı 93 model vitaray 30 yıllık lastikçi tafsiyesiyle ve 26 hava yaptı ön ve arkaları çok rahat kullanışı oldu arabanın konforu arttı sanki arabanın bilgilrnize saygılar aydın :)
  5. T

3 kapı vitara manifoldu

arkadaşlar benim 93 model 3 kapı 1600cc injeksyonlu vitara var eksozdan ses geliyodu baktırdım eksoz koruyucu sacı çıkartınca manifoldun çatlak olduğnu gördük tamiri olurmu yada çıkma bulabilirmiyim yardım ederseneiz sevinirim ben kıbrıstayım sevgiler aydın

6. T

Vitara'da Kalkışlarda Gelen Ses?..

Ynt: Vitara'da Kalkışlarda Gelen Ses?.. 93 model 3 kapı vitara var bende aynı sorun bende de var diferansiyeli kasaya bağlayan kolların buşlarnı yeniledim mafsallara baktırdım bişey yoktu diferansiyel üzerindeki rotili değiştirttim ama yinede durup ve ayağmı frenden kaldırıp kalkış için gaza...

7. T

Suzuki Vitara Cam Krikosu Sorunu

Ynt: Vitara Cam Krikosu Sorunu ?.. gt-r röle deiin nedir camın asılı olduğu plastik parçalarmı benim onlar bozuk o plastikleri tamir eden yada başka aracınkini udurabilen varmı, olsa çok iyi olur vitaraların genel arızaları çünkü elektrikli motorlu olanlarda.
  8. T

Suzuki Videoları (Vitara - Jimny - Samurai)

Ynt: Suzuki Videoları (Vitara - Jimny - Samurai) hoca bunlarda defransiyel kilidi vardır zahar
  9. T

"Suzuki Vitara Elektrikli Cam Kaldırma Regülatörü Arıyorum"

arkadaşlar 93 model suziki vitara sağ kapı camı regülatörü arıyorum yeni veya çıkma benimkinin motoru sağlam

10. T

Ynt: Vitara Cam Krikosu Sorunu ?.. acaba elektrikli cam krikolarnı satan yer varmı motorlu yada motorsuz 93 model 3 kapılı vitara var bende ve de fiyatı ne acaba. ben camın kasıldığı noktada camı tutan somunun yerini genişletip camı kasılmaycak şekilde ayarlayıp somunu öyle sıktım idare ediyor...

11. T

Ynt: Vitara Cam Krikosu Sorunu ?.. Raşit kardeş muhtemelen kapı içinde camı askıda tutan plastik parçalar var regülatör dedikleri komple satılan bir parça üzerinde, o plastikler ya yıpranmıştır yada kırılmıştır bu da cam kalkarken hafif eğik kalkmasına sebeb oluyor ve cam hareket ettiği oluk...
  12. T

4x4 Çekerken Dikkat Etmek Lazım

Ynt: 4x4 Çekerken Dikkat Etmek Lazım Dinsizin hakkından imansız gelir demişler ;D

13. T

1993 Suzuki Vitara Hakkında ?..

Ynt: 1993 Suzuki Vitara Hakkında ?.. Arkadaşlar fotoğraf ekleyemedim nasıl eklenir bir yardım lütfen >:(
  14. T

1996 Suzuki Vitara Yükseltme Modifikasyonu

Ynt: 1996 Suzuki Vitara Yükseltme Modifikasyonu bu yükseltme çok pratik ve çok güzel olmuş bilgi ve emek katanların ellerne sağlık. acaba tek kapı 93 model vitaraya da olurmu bu parçalar ve olursa eğer kalıpları var madem set olarak benim arabaya da yapa bilinirmi yapılabilinirse yaklaşık...
  15. T

Suzukiciler Kaç Kişiyiz (Off-Road Araçları)

Ynt: Off-Road Araçı Olarak Suzuki Kullananlar Kaç Kişi ?.. 01 - Hakan Irıklı (Vitara 2000) İstanbul 02 - Murat Sayar (Vitara 1993) İstanbul 03 - İlhami Özdemir (G.Vitara 1999) Bolu 04 - İlker Musa (Vitara 2000) İstanbul 05 - Okay Esen...

16. T

Ynt: 1993 Suzuki Vitara Hakkında ?.. arkadaşlar ilginiz için teşekkür ederim sanırım dediğniz gibi yapıyor yani ön ve çaprazındaki arka teker dönmüyor patinajda işte bunu yapmasını önleyecek kilit sistemini sormuştum ben enazından arka tekerler dönmeye devam ederse tekneyi daha rahat çeker...
  17. T

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım herkese merhaba böyle bir sitenin olması beni çok mutlu etti aile ortamı gibi, benimde kısa şasi 93 model vitara ve 5 metrelik teknem var ikisi mükemmel ikili oluşturuyor vitara ile tekneyi çekip denize indirmek ve denizden çekip eve getirmek çok eğlenceli...

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,463
Kayıtlı Üye Sayımız
172,117
Kaydolan Son Üyemiz
fmt35

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR

Geri